neděle 30.9.2018 od 10.00 hod., hřiště: Rumburk

FK RUMBURK - SK VŠ / FK DP / SK VIL.   6 : 2  (4 : 0)

Sestava:                                                            J. Hauser

J. Vorel

střídání (hokejově): M. Šolc, V. Walter, J. Hercík

branky: Vorel, Walter

1. poločas:

3´- špatná rozehra Ungra, střed obrany nepokryt, útočník střílí, brankář, vyráží a opět zcela

volný střelec doráží a prohráváme 1-0

7´- Ungr špatně zpracoval míč před brankou a útočník lobem navyšuje 2-0

9´- Walter ztrácí míč na brankové čáře, útočník přihrává před branku na zcela volného

spoluhráče a ten střílí branku 3-0

10´- špatná přihrávka Hercíka spoluhráči, soupeř ji zastavuje a zvyšuje na 4-0

Zcela katastrofální úvodní desetiminutovka. Nezachytili jsme nástup domácích, obrana si nehlídala hráče, záloha neexistovala. Soupeř si s našimi hráči dělal, co chtěl. "Pochvalu zaslouží naši hráči snad jen za perfektní přihrávky na soupeřovy kopačky". Po úvodní 10´se hra přece jen trochu vyrovnala.

2. poločas:

44´- Walter po hezké sólové akci snižuje na 4-1

46´- při rohu naši obránci nedokázali odkopnout míč a tak to udělal soupeřův útočník, ale do

naší branky a zvýšil na 5-1

47´- Walter po pěkném akci z levého křídla "rosickou šajtlí "přihrává před branku na zcela

nekrytého Vorela, který snižuje na 5-2

55´- centr domácího záložníka si sráží Smělík do vlastní sítě a stanovuje konečné skóre na 6-2

Po poločase se hra zcela vyrovnala. Měli jsme i střeleckou smůlu, když sám Vorel nastřelil 2 břevna a jednu tyč. Škoda promarněných prvních deseti minut. Mohl to být zcela vyrovnaný zápas. Takhle jen úporná snaha o vyrovnání se špatným koncem.

Pavel Kramer, Z. Formánek

5. kolo 29.09.2018 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.2018 10:00 FK Jílové z.s. (7) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 1 : 11
29.09.2018 10:00 FK Mikulášovice (6) VOLNO - VOLNÝ LOS (9) ---
29.09.2018 10:00 FK Malšovice, spolek (10) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (3) 0 : 8
29.09.2018 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (4) Tělovýchovná jednota SK Markvartice (2) Nezahájeno
30.09.2018 10:00 Fotbalový klub Rumburk (5) SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov (1) - FK Dolní Poustevna 6 : 2

Tabulka celková k 29.9.2018

Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 SK Plaston Šluknov, z.s. 3 3 0 0 27 : 6 9 0 0
2 TJ JUNIOR ROMA Děčín 5 3 0 2 28 : 13 9 0 0
3 Fotbalový klub Rumburk 4 3 0 1 28 : 14 9 0 0
4 FK Mikulášovice 4 3 0 1 20 : 8 9 0 0
5 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov - FK Dolní Poustevna 5 3 0 2 17 : 19 9 0 0
6 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. 4 2 0 2 27 : 10 6 0 0
7 FK Malšovice, spolek 5 1 0 4 11 : 21 3 0 0
8 FK Jílové z.s. 5 1 0 4 8 : 49 3 0 0
9 Tělovýchovná jednota SK Markvartice 3 0 0 3 1 : 27 0 0 0