Okresní přebor dospělých – 5. kolo  29.09.2018

FK Dolní Poustevna – FK Mikulášovice  1 : 2  (0 : 2)

Obrana:      Peláčik Pavel, Karpíšek David, Koleňák Petr, Tomek Zbyněk

Záloha :      Mitternacht Robert, Hrdlička David, Slanina Josef, Šafránek Štěpán

Útok :         Príhoda Tomáš, Galbavý David

Střídačka : Pechovský David,  Svačina Jan

Trenér :                   Šafránek Jaroslav

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Zdravotník :           Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :   Hýbl Josef        Asistenti : Pöschko Jaroslav, Hrneček Lukáš

Střelci  :  Dolní Poustevna  -  56.minutě Hrdlička David

Mikulášovice      -   8. Briestenský Martin, 32. minutě Miláček Karel

Žluté karty

Domácí: 30. minutě Mitternacht Robert, 34 minutě Peláčik Pavel, 81.minutě SvačinaJan.

Hosté : 58. minutě Soukup Tomáš, 83. minutě Briestenský Martin.

Červené karty  - Domácí: 70. minutě Koleňák Petr za úmyslné kopnutí hráče kolenem do hlavy.

Opět jsme zaspali začátek utkání. Po hrubých chybách se soupeř dostal do dvougólového vedení. Hodně nás rozhodila neproměněná penalta. Místo toho, abychom se vyhecovali, tak jsme se hádali a vyčítali si chyby. Prostě jsme nebyli ta parta, která před týdnem v Těchlovicích a před čtrnácti dny s Velkým Šenovem hrála fotbal na, který se nechalo dívat. Druhý poločas jsme dokázali snížit na       2 : 1. Za zmínku stojí trestný kop Karpíška, který skončil na tyči. Fotbal jsme začali hrát a hecovat se až když byl vyloučen Koleňák. Přestože jsme hráli v deseti proti jedenácti, tak jsme soupeře přehrávali a nepouštěli jsme ho do žádných šancí. Bohužel na zvrat a změnu skóre už jsme se nezmohli.

Děkuji divákům, že přišli v tak velkém počtu

Příští utkání zajíždíme do Dolních Habartic   výkop 16,00 hod. Odjezd od haly 14,00 hodin.

Moravec Břetislav

5. kolo 29.09.2018 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.2018 16:00 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 2
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 2 : 3
29.09.2018 16:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Velký Šenov (12) 3 :1
29.09.2018 16:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 5 : 2
29.09.2018 16:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) FK Mikulášovice (1) 1 : 2
30.09.2018 16:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 4 : 1