Úvod » Sezóna 2018 - 2019 » Tabulky
Okresní přebor dospělých - 2018-2019 Tabulky
publikováno 07.10.2018 (aktualizováno 26.05.2019)
1. kolo 01.09.2018 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
01.09.2018 17:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 0 : 1 |
01.09.2018 17:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 3 : 1 |
01.09.2018 17:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 5 : 0 |
01.09.2018 17:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 2 : 2 (PK 3 : 4) |
01.09.2018 17:00 | FK Malšovice, spolek (7) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 0 : 6 |
01.09.2018 17:00 | FK Mikulášovice (1) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 3 : 3 (PK 3 : 4) |
01.09.2018 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 2 |
2. kolo 08.09.2018 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
08.09.2018 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 6:00 |
08.09.2018 17:00 | FK Mikulášovice (1) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 5:04 |
08.09.2018 17:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 3:05 |
08.09.2018 17:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | FK Malšovice, spolek (7) | 7:01 |
08.09.2018 17:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 3:01 |
08.09.2018 17:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 0 : 0 (PK:4:5) |
09.09.2018 15:30 | SK Velký Šenov (12) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 1 : 1 (PK:6:5) |
3. kolo 15.09.2018 16:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
15.09.2018 16:30 | SK Verneřice z.s. (3) | FK Mikulášovice (1) | 5 : 1 |
15.09.2018 16:30 | FK Malšovice, spolek (7) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 3 : 1 |
15.09.2018 16:30 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 1 : 2 |
15.09.2018 16:30 | TJ Heřmanov, spolek (4) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 3 : 2 |
15.09.2018 16:30 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 2 |
15.09.2018 16:30 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 4 : 2 |
16.09.2018 16:30 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 4 : 2 |
4. kolo 22.09.2018 16:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
22.09.2018 15:00 | SK Velký Šenov (12) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 1 : 1 (PK:4:3) |
22.09.2018 16:30 | FK Mikulášovice (1) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 0 : 7 |
22.09.2018 16:30 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 1 : 3 |
22.09.2018 16:30 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 0 : 3 |
22.09.2018 16:30 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | FK Malšovice, spolek (7) | 5 : 0 |
22.09.2018 16:30 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 0 : 2 |
22.09.2018 16:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | SK Verneřice z.s. (3) | 0 : 5 |
5. kolo 29.09.2018 16:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
29.09.2018 16:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 6 : 1 |
29.09.2018 16:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 6 : 2 |
29.09.2018 16:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 2 : 3 |
29.09.2018 16:00 | FK Malšovice, spolek (7) | SK Velký Šenov (12) | 3 :1 |
29.09.2018 16:00 | SK Verneřice z.s. (3) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 5 : 2 |
29.09.2018 16:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | FK Mikulášovice (1) | 1 : 2 |
30.09.2018 16:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 4 : 1 |
6. kolo 06.10.2018 16:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
06.10.2018 16:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 0 : 4 |
06.10.2018 16:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 6 : 2 |
06.10.2018 16:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 4 : 2 |
06.10.2018 16:00 | SK Verneřice z.s. (3) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 0 : 3 |
06.10.2018 16:00 | SK Velký Šenov (12) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 2 : 2 (PK:5:4) |
06.10.2018 16:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | FK Malšovice, spolek (7) | 2 : 2 (PK:2:4) |
06.10.2018 16:00 | FK Mikulášovice (1) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 2 : 3 |
7. kolo 13.10.2018 15:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
13.10.2018 15:30 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 1 : 1 (PK:2:4) |
13.10.2018 15:30 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | SK Velký Šenov (12) | 6 : 3 |
13.10.2018 15:30 | TJ Heřmanov, spolek (4) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 2 : 2 (PK:4:5) |
13.10.2018 15:30 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 4 : 2 |
13.10.2018 15:30 | FK Malšovice, spolek (7) | FK Mikulášovice (1) | 5 : 1 |
14.10.2018 15:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | SK Verneřice z.s. (3) | 0 : 6 |
14.10.2018 15:30 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 1 : 1 (PK:2:4) |
8. kolo 20.10.2018 15:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
20.10.2018 14:00 | SK Verneřice z.s. (3) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 6 : 2 |
20.10.2018 15:30 | SK Velký Šenov (12) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 1 : 2 |
20.10.2018 15:30 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 2 : 2 (PK:5:4) |
20.10.2018 15:30 | FK Mikulášovice (1) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 2 : 4 |
20.10.2018 15:30 | TJ Heřmanov, spolek (4) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 10 : 1 |
20.10.2018 15:30 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 2 : 3 |
20.10.2018 15:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | FK Malšovice, spolek (7) | 2 : 3 |
9. kolo 27.10.2018 14:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
27.10.2018 14:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 1 : 6 |
27.10.2018 14:30 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 0 : 5 |
27.10.2018 14:30 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | FK Mikulášovice (1) | 7 : 2 |
27.10.2018 14:30 | FK Malšovice, spolek (7) | SK Verneřice z.s. (3) | 2 : 5 |
27.10.2018 14:30 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 0 : 1 |
27.10.2018 14:30 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | SK Velký Šenov (12) | 0 : 2 |
28.10.2018 14:30 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 6 : 1 |
10. kolo 03.11.2018 14:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
03.11.2018 14:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | FK Malšovice, spolek (7) | 8 : 1 |
03.11.2018 14:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 0 : 4 |
03.11.2018 14:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 4 |
03.11.2018 14:00 | FK Mikulášovice (1) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 3 : 1 |
03.11.2018 14:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 3 : 1 |
03.11.2018 14:00 | SK Verneřice z.s. (3) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 0 : 2 |
04.11.2018 14:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 2 : 5 |
11. kolo 10.11.2018 14:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
10.11.2018 14:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 2 : 2 (PK:1:3) |
10.11.2018 14:00 | SK Velký Šenov (12) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 3 : 2 |
10.11.2018 14:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | SK Verneřice z.s. (3) | 4 : 2 |
10.11.2018 14:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 3 : 1 |
10.11.2018 14:00 | FK Malšovice, spolek (7) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 4 : 1 |
10.11.2018 14:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | FK Mikulášovice (1) | 2 : 1 |
10.11.2018 14:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 2 : 0 |
12. kolo 17.11.2018 13:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
17.11.2018 13:30 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | FK Malšovice, spolek (7) | 8 : 1 |
17.11.2018 13:30 | TJ Heřmanov, spolek (4) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 4 : 2 |
17.11.2018 13:30 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 2 : 3 |
17.11.2018 13:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 5 : 1 |
17.11.2018 13:30 | SK Verneřice z.s. (3) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 6 : 5 |
17.11.2018 13:30 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 13 : 1 |
17.11.2018 13:30 | FK Mikulášovice (1) | SK Velký Šenov (12) | 2 : 1 |
13. kolo 24.11.2018 13:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
24.11.2018 13:00 | SK Velký Šenov (12) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 2 : 2 (PK:3:1) |
24.11.2018 13:00 | FK Malšovice, spolek (7) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 9 : 2 |
01.05.2019 17:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 1 : 8 |
01.05.2019 17:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | FK Mikulášovice (1) | 6 : 0 |
01.05.2019 17:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | SK Verneřice z.s. (3) | 2 : 4 |
01.05.2019 17:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 1 : 1 (PK:3:2) |
01.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 1 : 1 (PK:2:4) |
14. kolo 30.03.2019 15:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
30.03.2019 15:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | FK Malšovice, spolek (7) | 1 : 1 (PK:4:3) |
30.03.2019 15:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 2 : 2 (PK:3:0) |
30.03.2019 15:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | FK Mikulášovice (1) | 2 : 0 |
30.03.2019 15:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 4 : 1 |
30.03.2019 15:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 8 : 1 |
30.03.2019 15:00 | SK Velký Šenov (12) | SK Verneřice z.s. (3) | 2 : 3 |
30.03.2019 15:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 4 : 4 (PK:8:9) |
15. kolo 06.04.2019 16:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
06.04.2019 16:30 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 0 : 1 |
06.04.2019 16:30 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | SK Verneřice z.s. (3) | 3 : 3 (PK:3:1) |
06.04.2019 16:30 | TJ Heřmanov, spolek (4) | SK Velký Šenov (12) | 5 : 2 |
06.04.2019 16:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | FK Mikulášovice (1) | 3 : 2 |
06.04.2019 16:30 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 4 : 1 |
06.04.2019 16:30 | FK Malšovice, spolek (7) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 1 : 1 (PK:4:5) |
07.04.2019 16:30 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 2 : 0 |
16. kolo 13.04.2019 16:30 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
13.04.2019 16:30 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 5 : 1 |
13.04.2019 16:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 4 : 3 |
13.04.2019 16:30 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 0 : 3 |
13.04.2019 16:30 | SK Velký Šenov (12) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 3 : 2 |
13.04.2019 16:30 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 3 : 1 |
13.04.2019 16:30 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | FK Malšovice, spolek (7) | 0 : 2 |
13.04.2019 16:30 | FK Mikulášovice (1) | SK Verneřice z.s. (3) | 3 : 1 |
17. kolo 20.04.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
20.04.2019 17:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 0 : 1 |
20.04.2019 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 6 : 1 |
20.04.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 10 : 1 |
20.04.2019 17:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | FK Mikulášovice (1) | 11 : 0 |
20.04.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 1 |
20.04.2019 17:00 | FK Malšovice, spolek (7) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | Nezahájeno |
21.04.2019 17:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 2 : 3 |
18. kolo 27.04.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
27.04.2019 14:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 0 : 11 |
27.04.2019 17:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | SK Verneřice z.s. (3) | 0 : 1 |
27.04.2019 17:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 3 : 1 |
27.04.2019 17:00 | SK Velký Šenov (12) | FK Malšovice, spolek (7) | 1 : 3 |
27.04.2019 17:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 1 : 1 (PK:2:4) |
27.04.2019 17:00 | FK Mikulášovice (1) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 7 : 4 |
27.04.2019 17:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 1 : 6 |
19. kolo 04.05.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
04.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 1 : 4 |
04.05.2019 17:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | SK Verneřice z.s. (3) | 3 : 2 |
04.05.2019 17:00 | FK Malšovice, spolek (7) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 3 : 0 |
04.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | FK Mikulášovice (1) | 1 : 4 |
04.05.2019 17:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 3 : 3 (PK:4:2) |
04.05.2019 17:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 0 : 0 (PK:3:2) |
05.05.2019 17:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 5 |
20. kolo 11.05.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
11.05.2019 17:00 | SK Velký Šenov (12) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 7 : 2 |
11.05.2019 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | Nezahájeno |
11.05.2019 17:00 | FK Mikulášovice (1) | FK Malšovice, spolek (7) | 1 : 5 |
11.05.2019 17:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 1 : 1 (PK:4:3) |
11.05.2019 17:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 2 : 8 |
11.05.2019 17:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 1 : 4 |
11.05.2019 17:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 6 : 0 |
21. kolo 18.05.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
18.05.2019 17:00 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | 10 : 0 |
18.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | SK Verneřice z.s. (3) | 4 : 3 |
18.05.2019 17:00 | FK Malšovice, spolek (7) | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | 6 : 1 |
18.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 6 : 0 |
18.05.2019 17:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | TJ Heřmanov, spolek (4) | 1 : 14 |
18.05.2019 17:00 | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | SK Velký Šenov (12) | 1 : 2 |
19.05.2019 17:00 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | FK Mikulášovice (1) | 6 . 1 |
22. kolo 25.05.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
25.05.2019 17:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | 5 :1 |
25.05.2019 17:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | 4 : 4 (PK:1:4) |
25.05.2019 17:00 | FK Mikulášovice (1) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 2 : 7 |
25.05.2019 17:00 | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 6 : 0 |
25.05.2019 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | FK Malšovice, spolek (7) | 5 : 2 |
25.05.2019 17:00 | SK Velký Šenov (12) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 0 : 6 |
25.05.2019 17:30 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 1 : 9 |
26. kolo 08.05.2019 17:00 | |||
datum a čas | domácí | hosté | skóre |
08.05.2019 17:00 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) | 1 : 2 |
08.05.2019 17:00 | TJ Heřmanov, spolek (4) | TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) | 8 : 1 |
08.05.2019 17:00 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) | FK Malšovice, spolek (7) | 2 : 3 |
08.05.2019 17:00 | TJ.Dolní Habartice - spolek (2) | SK Velký Šenov (12) | 3 : 2 |
08.05.2019 17:00 | FK Mikulášovice (1) | FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) | 1 : 0 |
08.05.2019 17:00 | Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) | 1 : 2 |
08.05.2019 17:00 | SK Verneřice z.s. (3) | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) | 6 : 2 |
Tabulka celková k 25.5.2019 | |||||||||
Pořadí | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body | Penalty + | Penalty - |
1 | TJ Heřmanov, spolek | 23 | 18 | 0 | 5 | 123 : 27 | 57 | 0 | 3 |
2 | SK Plaston Šluknov, z.s. "B" | 23 | 18 | 0 | 5 | 80 : 26 | 54 | 3 | 3 |
3 | SK Verneřice z.s. | 23 | 16 | 0 | 7 | 86 : 45 | 49 | 0 | 1 |
4 | Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží | 23 | 16 | 0 | 7 | 88 : 44 | 48 | 2 | 2 |
5 | FK Malšovice, spolek | 23 | 14 | 0 | 9 | 63 : 61 | 43 | 1 | 2 |
6 | FK Český lev Těchlovice, z.s. | 23 | 14 | 0 | 9 | 53 : 42 | 40 | 4 | 2 |
7 | SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. | 23 | 13 | 0 | 10 | 60 : 50 | 37 | 2 | 0 |
8 | Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. | 23 | 11 | 0 | 12 | 61 : 56 | 35 | 1 | 3 |
9 | SK Velký Šenov | 23 | 12 | 0 | 11 | 52 : 58 | 32 | 4 | 0 |
10 | FK Mikulášovice | 23 | 8 | 0 | 15 | 45 : 89 | 25 | 0 | 1 |
11 | TJ.Dolní Habartice - spolek | 23 | 7 | 0 | 16 | 46 : 100 | 22 | 1 | 2 |
12 | Fotbalový klub Dolní Poustevna | 23 | 7 | 0 | 16 | 39 : 101 | 17 | 4 | 0 |
13 | TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. | 23 | 5 | 0 | 18 | 40 : 76 | 16 | 2 | 3 |
14 | TJ Tatran Rybniště, z.s. | 23 | 2 | 0 | 21 | 30 : 91 | 8 | 1 | 3 |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: fotbal
Návštěv: 50730
Dnes: 3
Online: 2