Úvod » Sezóna 2018 - 2019 » Tabulky

Okresní přebor dospělých - 2018-2019 Tabulky

publikováno 07.10.2018 (aktualizováno 13.11.2018)


1. kolo 01.09.2018 17:00
       
datum a čas domácí hosté skóre
01.09.2018 17:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 0 : 1
01.09.2018 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
01.09.2018 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 5 : 0
01.09.2018 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 2 : 2         (PK 3 : 4)
01.09.2018 17:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 0 : 6
01.09.2018 17:00 FK Mikulášovice (1) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 3 : 3         (PK 3 : 4)
01.09.2018 17:00 SK Verneřice z.s. (3) SK Velký Šenov (12) 3 : 2
 

 

2. kolo 08.09.2018 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
08.09.2018 17:00 SK Verneřice z.s. (3) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 6:00
08.09.2018 17:00 FK Mikulášovice (1) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 5:04
08.09.2018 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 3:05
08.09.2018 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) FK Malšovice, spolek (7) 7:01
08.09.2018 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 3:01
08.09.2018 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8)  0 : 0 (PK:4:5)  
09.09.2018 15:30 SK Velký Šenov (12) TJ Heřmanov, spolek (4)  1 : 1 (PK:6:5)  

 

3. kolo 15.09.2018 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
15.09.2018 16:30 SK Verneřice z.s. (3) FK Mikulášovice (1) 5 : 1
15.09.2018 16:30 FK Malšovice, spolek (7) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
15.09.2018 16:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 1 : 2
15.09.2018 16:30 TJ Heřmanov, spolek (4) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 3 : 2
15.09.2018 16:30 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) SK Velký Šenov (12) 3 : 2
15.09.2018 16:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 4 : 2
16.09.2018 16:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 4 : 2

 

4. kolo 22.09.2018 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.2018 15:00 SK Velký Šenov (12) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 1 : 1 (PK:4:3) 
22.09.2018 16:30 FK Mikulášovice (1) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 7
22.09.2018 16:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 1 : 3
22.09.2018 16:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 0 : 3
22.09.2018 16:30 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) FK Malšovice, spolek (7) 5 : 0
22.09.2018 16:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 2
22.09.2018 16:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) SK Verneřice z.s. (3) 0 : 5

 

5. kolo 29.09.2018 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.2018 16:00 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 2
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 2 : 3
29.09.2018 16:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Velký Šenov (12) 3 :1
29.09.2018 16:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 5 : 2
29.09.2018 16:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) FK Mikulášovice (1) 1 : 2
30.09.2018 16:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 4 : 1

 

6. kolo 06.10.2018 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
06.10.2018 16:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 4
06.10.2018 16:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 6 : 2
06.10.2018 16:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 4 : 2
06.10.2018 16:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 3
06.10.2018 16:00 SK Velký Šenov (12) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 2 : 2 (PK:5:4) 
06.10.2018 16:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) FK Malšovice, spolek (7) 2 : 2 (PK:2:4) 
06.10.2018 16:00 FK Mikulášovice (1) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 2 : 3

 

7. kolo 13.10.2018 15:30
datum a čas domácí hosté skóre
13.10.2018 15:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 1 : 1      (PK:2:4) 
13.10.2018 15:30 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Velký Šenov (12) 6 : 3
13.10.2018 15:30 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 2 : 2 (PK:4:5) 
13.10.2018 15:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 4 : 2
13.10.2018 15:30 FK Malšovice, spolek (7) FK Mikulášovice (1) 5 : 1
14.10.2018 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) SK Verneřice z.s. (3) 0 : 6
14.10.2018 15:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 1 : 1 (PK:2:4) 

 

8. kolo 20.10.2018 15:30
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.2018 14:00 SK Verneřice z.s. (3) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 6 : 2
20.10.2018 15:30 SK Velký Šenov (12) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 1 : 2
20.10.2018 15:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 2 : 2 (PK:5:4) 
20.10.2018 15:30 FK Mikulášovice (1) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 2 : 4
20.10.2018 15:30 TJ Heřmanov, spolek (4) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 10 : 1
20.10.2018 15:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 2 : 3
20.10.2018 15:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) FK Malšovice, spolek (7) 2 : 3

 

 

9. kolo 27.10.2018 14:30
datum a čas domácí hosté skóre
27.10.2018 14:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 1 : 6
27.10.2018 14:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 0 : 5
27.10.2018 14:30 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) FK Mikulášovice (1) 7 : 2
27.10.2018 14:30 FK Malšovice, spolek (7) SK Verneřice z.s. (3) 2 : 5
27.10.2018 14:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 1
27.10.2018 14:30 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) SK Velký Šenov (12) 0 : 2
28.10.2018 14:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1

 

10. kolo 03.11.2018 14:00
datum a čas domácí hosté skóre
03.11.2018 14:00 TJ Heřmanov, spolek (4) FK Malšovice, spolek (7) 8 : 1
03.11.2018 14:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 4
03.11.2018 14:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Velký Šenov (12) 3 : 4
03.11.2018 14:00 FK Mikulášovice (1) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
03.11.2018 14:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 3 : 1
03.11.2018 14:00 SK Verneřice z.s. (3) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 0 : 2
04.11.2018 14:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 2 : 5

 

11. kolo 10.11.2018 14:00
datum a čas domácí hosté skóre
10.11.2018 14:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 2 : 2 (PK:1:3) 
10.11.2018 14:00 SK Velký Šenov (12) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 3 : 2
10.11.2018 14:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Verneřice z.s. (3) 4 : 2
10.11.2018 14:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ Heřmanov, spolek (4) 3 : 1
10.11.2018 14:00 FK Malšovice, spolek (7) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 4 : 1
10.11.2018 14:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) FK Mikulášovice (1) 2 : 1
10.11.2018 14:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 2 : 0

 

Tabulka celková k 11. 11. 2018                
                   
Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" 11 9 0 2 35 : 11 28 1 2
2 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží 11 9 0 2 46 : 18 27 1 1
3 TJ Heřmanov, spolek 11 8 0 3 47 : 11 26 0 2
4 SK Verneřice z.s. 11 8 0 3 43 : 18 24 0 0
5 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. 11 6 0 5 30 : 24 20 0 2
6 FK Český lev Těchlovice, z.s. 11 6 0 5 21 : 23 17 2 1
7 FK Malšovice, spolek 11 6 0 5 24 : 39 17 1 0
8 SK Velký Šenov 11 6 0 5 22 : 26 15 3 0
9 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. 11 5 0 6 18 : 27 14 1 0
10 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. 11 4 0 7 23 : 26 11 2 1
11 FK Mikulášovice 11 3 0 8 22 : 42 10 0 1
12 Fotbalový klub Dolní Poustevna 11 3 0 8 18 : 45 9 0 0
13 TJ.Dolní Habartice - spolek 11 3 0 8 20 : 39 8 1 0
14 TJ Tatran Rybniště, z.s. 11 1 0 10 16 : 36 5 0 2

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 36246
Dnes: 5
Online: 2

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Hodnocení podzimní fotbalové sezóny 2018
Hodnocení uplynulé podzimní fotbalové sezóny provedli trenéři jednotlivých mužstev, Zprávy jsou zveřejněny v nové složce sezóny 2018-2019 - "Hodnocení sezóny" ...

Kalendář akcí

« 12 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24 252627282930
31      
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace