Úvod » Sezóna 2018 - 2019 » Tabulky

Okresní přebor dospělých - 2018-2019 Tabulky

publikováno 07.10.2018 (aktualizováno 26.05.2019)

 

 

1. kolo 01.09.2018 17:00
       
datum a čas domácí hosté skóre
01.09.2018 17:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 0 : 1
01.09.2018 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
01.09.2018 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 5 : 0
01.09.2018 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 2 : 2         (PK 3 : 4)
01.09.2018 17:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 0 : 6
01.09.2018 17:00 FK Mikulášovice (1) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 3 : 3         (PK 3 : 4)
01.09.2018 17:00 SK Verneřice z.s. (3) SK Velký Šenov (12) 3 : 2

 

2. kolo 08.09.2018 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
08.09.2018 17:00 SK Verneřice z.s. (3) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 6:00
08.09.2018 17:00 FK Mikulášovice (1) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 5:04
08.09.2018 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 3:05
08.09.2018 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) FK Malšovice, spolek (7) 7:01
08.09.2018 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 3:01
08.09.2018 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8)  0 : 0 (PK:4:5)  
09.09.2018 15:30 SK Velký Šenov (12) TJ Heřmanov, spolek (4)  1 : 1 (PK:6:5)  

 

3. kolo 15.09.2018 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
15.09.2018 16:30 SK Verneřice z.s. (3) FK Mikulášovice (1) 5 : 1
15.09.2018 16:30 FK Malšovice, spolek (7) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
15.09.2018 16:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 1 : 2
15.09.2018 16:30 TJ Heřmanov, spolek (4) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 3 : 2
15.09.2018 16:30 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) SK Velký Šenov (12) 3 : 2
15.09.2018 16:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 4 : 2
16.09.2018 16:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 4 : 2

 

4. kolo 22.09.2018 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
22.09.2018 15:00 SK Velký Šenov (12) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 1 : 1 (PK:4:3) 
22.09.2018 16:30 FK Mikulášovice (1) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 7
22.09.2018 16:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 1 : 3
22.09.2018 16:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 0 : 3
22.09.2018 16:30 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) FK Malšovice, spolek (7) 5 : 0
22.09.2018 16:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 2
22.09.2018 16:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) SK Verneřice z.s. (3) 0 : 5

 

5. kolo 29.09.2018 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
29.09.2018 16:00 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 2
29.09.2018 16:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 2 : 3
29.09.2018 16:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Velký Šenov (12) 3 :1
29.09.2018 16:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 5 : 2
29.09.2018 16:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) FK Mikulášovice (1) 1 : 2
30.09.2018 16:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 4 : 1

 

6. kolo 06.10.2018 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
06.10.2018 16:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 4
06.10.2018 16:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 6 : 2
06.10.2018 16:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 4 : 2
06.10.2018 16:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 3
06.10.2018 16:00 SK Velký Šenov (12) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 2 : 2 (PK:5:4) 
06.10.2018 16:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) FK Malšovice, spolek (7) 2 : 2 (PK:2:4) 
06.10.2018 16:00 FK Mikulášovice (1) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 2 : 3

 

7. kolo 13.10.2018 15:30
datum a čas domácí hosté skóre
13.10.2018 15:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 1 : 1      (PK:2:4) 
13.10.2018 15:30 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Velký Šenov (12) 6 : 3
13.10.2018 15:30 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 2 : 2 (PK:4:5) 
13.10.2018 15:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 4 : 2
13.10.2018 15:30 FK Malšovice, spolek (7) FK Mikulášovice (1) 5 : 1
14.10.2018 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) SK Verneřice z.s. (3) 0 : 6
14.10.2018 15:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 1 : 1 (PK:2:4) 

 

8. kolo 20.10.2018 15:30
datum a čas domácí hosté skóre
20.10.2018 14:00 SK Verneřice z.s. (3) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 6 : 2
20.10.2018 15:30 SK Velký Šenov (12) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 1 : 2
20.10.2018 15:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 2 : 2 (PK:5:4) 
20.10.2018 15:30 FK Mikulášovice (1) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 2 : 4
20.10.2018 15:30 TJ Heřmanov, spolek (4) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 10 : 1
20.10.2018 15:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 2 : 3
20.10.2018 15:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) FK Malšovice, spolek (7) 2 : 3

 

 

9. kolo 27.10.2018 14:30
datum a čas domácí hosté skóre
27.10.2018 14:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 1 : 6
27.10.2018 14:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 0 : 5
27.10.2018 14:30 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) FK Mikulášovice (1) 7 : 2
27.10.2018 14:30 FK Malšovice, spolek (7) SK Verneřice z.s. (3) 2 : 5
27.10.2018 14:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 1
27.10.2018 14:30 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) SK Velký Šenov (12) 0 : 2
28.10.2018 14:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1

 

10. kolo 03.11.2018 14:00
datum a čas domácí hosté skóre
03.11.2018 14:00 TJ Heřmanov, spolek (4) FK Malšovice, spolek (7) 8 : 1
03.11.2018 14:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 0 : 4
03.11.2018 14:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Velký Šenov (12) 3 : 4
03.11.2018 14:00 FK Mikulášovice (1) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 3 : 1
03.11.2018 14:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 3 : 1
03.11.2018 14:00 SK Verneřice z.s. (3) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 0 : 2
04.11.2018 14:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 2 : 5

 

11. kolo 10.11.2018 14:00
datum a čas domácí hosté skóre
10.11.2018 14:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 2 : 2 (PK:1:3) 
10.11.2018 14:00 SK Velký Šenov (12) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 3 : 2
10.11.2018 14:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Verneřice z.s. (3) 4 : 2
10.11.2018 14:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ Heřmanov, spolek (4) 3 : 1
10.11.2018 14:00 FK Malšovice, spolek (7) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 4 : 1
10.11.2018 14:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) FK Mikulášovice (1) 2 : 1
10.11.2018 14:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 2 : 0

 

 

12. kolo 17.11.2018 13:30
datum a čas domácí hosté skóre
17.11.2018 13:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) FK Malšovice, spolek (7) 8 : 1
17.11.2018 13:30 TJ Heřmanov, spolek (4) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 4 : 2
17.11.2018 13:30 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 2 : 3
17.11.2018 13:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 5 : 1
17.11.2018 13:30 SK Verneřice z.s. (3) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 5
17.11.2018 13:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 13 : 1
17.11.2018 13:30 FK Mikulášovice (1) SK Velký Šenov (12) 2 : 1

 

13. kolo 24.11.2018 13:00
datum a čas domácí hosté skóre
24.11.2018 13:00 SK Velký Šenov (12) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 2 : 2 (PK:3:1) 
24.11.2018 13:00 FK Malšovice, spolek (7) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 9 : 2
01.05.2019 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) TJ Heřmanov, spolek (4) 1 : 8
01.05.2019 17:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) FK Mikulášovice (1) 6 : 0
01.05.2019 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) SK Verneřice z.s. (3) 2 : 4
01.05.2019 17:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 1 : 1 (PK:3:2) 
01.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 1 : 1 (PK:2:4) 

 

14. kolo 30.03.2019 15:00
datum a čas domácí hosté skóre
30.03.2019 15:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) FK Malšovice, spolek (7) 1 : 1 (PK:4:3) 
30.03.2019 15:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) TJ Heřmanov, spolek (4) 2 : 2 (PK:3:0) 
30.03.2019 15:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) FK Mikulášovice (1) 2 : 0
30.03.2019 15:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 4 : 1
30.03.2019 15:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 8 : 1
30.03.2019 15:00 SK Velký Šenov (12) SK Verneřice z.s. (3) 2 : 3
30.03.2019 15:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 4 : 4 (PK:8:9) 

 

15. kolo 06.04.2019 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2019 16:30 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 0 : 1
06.04.2019 16:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) SK Verneřice z.s. (3) 3 : 3 (PK:3:1) 
06.04.2019 16:30 TJ Heřmanov, spolek (4) SK Velký Šenov (12) 5 : 2
06.04.2019 16:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) FK Mikulášovice (1) 3 : 2
06.04.2019 16:30 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 4 : 1
06.04.2019 16:30 FK Malšovice, spolek (7) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 1 : 1 (PK:4:5) 
07.04.2019 16:30 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 2 : 0

 

16. kolo 13.04.2019 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
13.04.2019 16:30 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 5 : 1
13.04.2019 16:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 4 : 3
13.04.2019 16:30 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 0 : 3
13.04.2019 16:30 SK Velký Šenov (12) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 3 : 2
13.04.2019 16:30 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) TJ Heřmanov, spolek (4) 3 : 1
13.04.2019 16:30 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) FK Malšovice, spolek (7) 0 : 2
13.04.2019 16:30 FK Mikulášovice (1) SK Verneřice z.s. (3) 3 : 1

 

 

17. kolo 20.04.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
20.04.2019 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 0 : 1
20.04.2019 17:00 SK Verneřice z.s. (3) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1
20.04.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 10 : 1
20.04.2019 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) FK Mikulášovice (1) 11 : 0
20.04.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) SK Velký Šenov (12) 3 : 1
20.04.2019 17:00 FK Malšovice, spolek (7) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) Nezahájeno
21.04.2019 17:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 2 : 3

 

18. kolo 27.04.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
27.04.2019 14:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) TJ Heřmanov, spolek (4) 0 : 11
27.04.2019 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) SK Verneřice z.s. (3) 0 : 1
27.04.2019 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 3 : 1
27.04.2019 17:00 SK Velký Šenov (12) FK Malšovice, spolek (7) 1 : 3
27.04.2019 17:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 1 : 1 (PK:2:4) 
27.04.2019 17:00 FK Mikulášovice (1) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 7 : 4
27.04.2019 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 1 : 6

 

19. kolo 04.05.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
04.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 1 : 4
04.05.2019 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) SK Verneřice z.s. (3) 3 : 2
04.05.2019 17:00 FK Malšovice, spolek (7) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 3 : 0
04.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) FK Mikulášovice (1) 1 : 4
04.05.2019 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 3 : 3 (PK:4:2) 
04.05.2019 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 0 : 0 (PK:3:2) 
05.05.2019 17:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) SK Velký Šenov (12) 3 : 5

 

20. kolo 11.05.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
11.05.2019 17:00 SK Velký Šenov (12) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 7 : 2
11.05.2019 17:00 SK Verneřice z.s. (3) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) Nezahájeno
11.05.2019 17:00 FK Mikulášovice (1) FK Malšovice, spolek (7) 1 : 5
11.05.2019 17:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 1 : 1 (PK:4:3) 
11.05.2019 17:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 2 : 8
11.05.2019 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) TJ Heřmanov, spolek (4) 1 : 4
11.05.2019 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 0

 

21. kolo 18.05.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
18.05.2019 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 10 : 0
18.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) SK Verneřice z.s. (3) 4 : 3
18.05.2019 17:00 FK Malšovice, spolek (7) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 6 : 1
18.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 6 : 0
18.05.2019 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) TJ Heřmanov, spolek (4) 1 : 14
18.05.2019 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) SK Velký Šenov (12) 1 : 2
19.05.2019 17:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) FK Mikulášovice (1) 6 . 1

 

22. kolo 25.05.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
25.05.2019 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 5 :1
25.05.2019 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 4 : 4 (PK:1:4) 
25.05.2019 17:00 FK Mikulášovice (1) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 2 : 7
25.05.2019 17:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 6 : 0
25.05.2019 17:00 SK Verneřice z.s. (3) FK Malšovice, spolek (7) 5 : 2
25.05.2019 17:00 SK Velký Šenov (12) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 0 : 6
25.05.2019 17:30 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 1 : 9

 

26. kolo 08.05.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
08.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) 1 : 2
08.05.2019 17:00 TJ Heřmanov, spolek (4) TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) 8 : 1
08.05.2019 17:00 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) FK Malšovice, spolek (7) 2 : 3
08.05.2019 17:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (2) SK Velký Šenov (12) 3 : 2
08.05.2019 17:00 FK Mikulášovice (1) FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) 1 : 0
08.05.2019 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) 1 : 2
08.05.2019 17:00 SK Verneřice z.s. (3) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) 6 : 2

 

Tabulka celková k 25.5.2019                
                   
Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 TJ Heřmanov, spolek 23 18 0 5 123 : 27 57 0 3
2 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" 23 18 0 5 80 : 26 54 3 3
3 SK Verneřice z.s. 23 16 0 7 86 : 45 49 0 1
4 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží 23 16 0 7 88 : 44 48 2 2
5 FK Malšovice, spolek 23 14 0 9 63 : 61 43 1 2
6 FK Český lev Těchlovice, z.s. 23 14 0 9 53 : 42 40 4 2
7 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. 23 13 0 10 60 : 50 37 2 0
8 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. 23 11 0 12 61 : 56 35 1 3
9 SK Velký Šenov 23 12 0 11 52 : 58 32 4 0
10 FK Mikulášovice 23 8 0 15 45 : 89 25 0 1
11 TJ.Dolní Habartice - spolek 23 7 0 16 46 : 100 22 1 2
12 Fotbalový klub Dolní Poustevna 23 7 0 16 39 : 101 17 4 0
13 TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. 23 5 0 18 40 : 76 16 2 3
14 TJ Tatran Rybniště, z.s. 23 2 0 21 30 : 91 8 1 3

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 38170
Dnes: 8
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

O POHÁR PŘEDSEDY OFS DĚČÍN MLADŠÍCH ŽÁKŮ - semifinále - Sobota 1.6.2019
O POHÁR PŘEDSEDY OFS DĚČÍN MLADŠÍCH ŽÁKŮ - semifinále   Sobota 1.6.2019 od 10.00 hod.       &nbs FK Rumburk A a ...

Kalendář akcí

« 06 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      12
34567 89
1011121314 1516
17181920212223
24252627 282930
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace