Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Sestava: Hauser-Liška,Ungr-Jirovský,Formánek(K),Kramer,Smělík-Vorel

Střídačka : Walter,Kalčík,Šolc,Herzig

Góly: Walter

V 6.kole jsme v sobotu za krásného podzimního počasí přivítali na domácím hřišti tým z Mikulášovic, který jsme v přípravném zápase dokázali po vyrovnané hře porazit o gól. Věděli jsme,že i tento zápas bude hodně vyrovnaný a že možná o výsledku rozhodne nějaká náhoda a to se také potvrdilo.

Od začátku zápasu bylo vidět,že se naše předzápasové myšlenky naplňují. První gól jsme dostali v 8.min.asi z dvaceti metrů,protože opět náš brankář podcenil střelu z dálky a za včas si neodcouval zpět do brány. Kluci se ale rychle vzpamatovali a už v 10.min. po krásné akci vyrovnali díky pěknému zakončení Venci Waltera. Poté se celý zápas hrál hodně vyrovnaně se šancemi na obou stranách. Nás párkrát zachránila tyč a soupeře zase naše lepší řešení v koncovce. Když už to vypadalo,že se půjdeme se soupeřem podělit o body v penaltovém rozstřelu,tak jsme si v poslední minutě (60.min.)zápasu dali vlastní gól. Nešťastná situace vznikla poté, když nejmenší hráč soupeře zamotal ve vápně naší obranu a pak ze skrumáže vylétl míč za záda našeho brankáře,kde si nešťastně Jirka Kramer při pokusu o odkopnutí míče,vstřelil vlastence.

Škoda toho závěru,ale to už tak nikdy ve sportu bývá,že rozhodne i náhoda. Pořád to jsou jenom děti, které by ta hra měla hlavně bavit!!!!

Trenéři: Bareš J. , Formánek Z.