FK JÍLOVÉ - SK VŠ / FK DP / SK VIL.   0 : 17 (0 : 7)

Sestava:                                                            J. Hauser

J. Hercík

střídání (hokejově): M. Šolc, J. Liška, J. Kalčík

branky: Vorel 7, Hercík 3, Jírovský 3, Formánek 2, Liška 1

1. poločas:

8´- Vorel zleva přihrává před branku Jírovskému, ten Hercíkovi, který střelou k tyči otevírá

skóre 0-1

13´- střelou z přímého kopu z 20 m Formánek zvyšuje na 0-2

17´- Vorel vybojoval na obránci míč, obehrál brankáře a do prázdné střílí 0-3

20´- Jírovský přihrál před branku Vorelovi, který nekompromisně k tyči zavěšuju na 0-4

25´- Formánek přihrává středem Hercíkovi, který proběhl mezi obránci a zavěsil 0-5

26´- Vorel střelou k tyči zvyšuje na 0-6

30´- po rohu Kramera Liška hlavou k tyči stanovuje poločasové skóre na 0-7

Od první minuty jsme na soupeře vlétli a naši jasnou převahu jsme vyjádřili sedmi brankami.

2. poločas:

34´- střelou z 15 m Formánek zvyšuje na 0-8

38´- průniková přihrávka Kramera středem na Jírovského, který prostřelil brankáře 0-9

39´- střela Hercíka k tyči a už "čepujeme" desítku  0-10

51´- Jírovský doráží náš centr do branky na 0-11

54´- náš centr z rohu doráží Vorel do sítě 0-12

55´- po samostatném úniku Jirovský střelou k tyči upravuje skóre na 0-13

56´- Kalčík vybojoval míč a střelou o brankáře a tyč zvyšuje na 0-14

56´- Šolc po rozehře soupeře přihrává Vorelovi a ten střelou o tyč dává na 0-16

58´- opět Vorel střelou do šibenice navyšuje na 0-16

60´- v poslední minutě kanonýr Vorel stanovuje konečný výsledek 0-17

Soupeř se za celý zápas nedostal k vážnější akci. Naši hráči ho k ničemu nepustili. V druhém poločase si kluci s chutí zahráli fotbal, předvedli pěkné akce, které zakončovali hezkými brankami. Střelecky se zaskvěl Jirka Vorel se 7 brankami. Dnes chválíme všechny!!!

Pavel Kramer, Z. Formánek, J. Bareš

7. kolo 13.10.2018 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
12.10.2018 16:30 Fotbalový klub Rumburk (5) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (3) 1 : 1 (PK:2:3)
13.10.2018 10:00 FK Jílové z.s. (7) SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov/ FK Dolní Poustevna 0 : 17
13.10.2018 10:00 FK Mikulášovice (6) Tělovýchovná jednota SK Markvartice (2) Nezahájeno

3 TJ JUNIOR ROMA Děčín 6 4 0 2 32 : 13 12 0 0
4 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov/ FK Dolní Poustevna 7 4 0 3 35 : 21 12 0 0
5 FK Mikulášovice 5 4 0 1 22 : 9 12 0 0
6 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. 6 3 0 3 30 : 16 8 1 0
7 FK Malšovice, spolek 7 1 0 6 13 : 32 3 0 0
8 FK Jílové z.s. 6 1 0 5 8 : 66 3 0 0
9 Tělovýchovná jednota SK Markvartice 5 0 0 5 3 : 46 0 0 0