Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

10. kolo okresní soutěže mladších žáků - sobota 30.3.2013 - MALŠOVICE - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV 0 – 14 (0 9)

publikováno 31.03.2019

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ

sobota 30.3.2013 od 10.00 hod.

10. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 35

Rozhodčí: M. Šefčík

MALŠOVICE - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV     0 – 14  (0 9)

Sestava:                                                            J. Hauser

L. Vít        J. Liška          M. Ungr

J. Kramer        Z. Formánek        T. Jírovský

V. Walter

střídání (hokejově): J. Kalčík, R. Smělík

branky: L. Vít 3, T. Jírovský 3, J. Kalčík 3, J. Liška 2, Z. Formánek 1, Walter 1., J.Kramer 1

1. poločas:

6´- střela Lišky z dálky pod břevno a konečně vedeme 0-1

19´- po rohu Formánka dorážkou k tyči navyšuje Kalčík na 0-2

21´- Kramer průnikovou přihrávkou mezi obránce poslal Lišku do úniku a vedeme 0-3

23´- po střele Formánka do brankáře Kalčík z následné dorážky opět skóruje 0-4

24´- Formánek krásným angličanem navyšuje na 0-5

25´- Vít střelou k levé tyči po zemi dává branku na 0-6

26´- Kalčík umístěnou střelou k tyči završuje svůj hattrick 0-7

27´- Jírovský po přihrávce od Kalčíka střelou k tyči dává svůj první gól na 0-8

30´- Kramer střelou z dálky k tyči stanovuje poločasové skóre na 0-9

Velká převaha hostů, soupeř se k žádné akci nedostal. My jsme naopak neproměnili spoustu dalších akcí.

2. poločas:

30´- 50´- na hřišti se nic nedělo, kluci hráli sami na sebe a jen ztráceli míče

52´- střela Víta k pravé tyči 0-10

55´- Smělík průnikovou přihrávkou poslal Jírovského do úniku a vedeme 0-11

57´- střela Formánka do břevna

58´- kličkovaná Jírovského mezi obránci zakončená střelou podél brankáře 0-12

59´- po centru Formánka z jedné Vít nechytatelnou střelou pod břevno 0-13

60´- po samostatném úniku a následné střele pod břevno Walter uzavírá skóre 0-14

Prvních 20 minut 2. poločasu stálo za nic. Pak se hra trochu zlepšila a my začali opět dávat branky. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni!!!