Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 14. kolo - 30.03.2019 - TJ Tatran Rybniště - FK Dolní Poustevna 4 : 4 (1 : 2) PK 8 : 9

Střídačka : Pechovský David, Karpíšek David

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Trenér : Šafránek Jaroslav

Rozhodčí :Poschko Jaroslav Asistenti : Špička Martin, Havran Jan

Žluté karty : FK Dolní Poustevna: Tomek Zbyněk 78.- min.

TJ Tatran Rybniště: Dinžík Lukáš 2,- min. , Devátý Tomáš 78,- min.

Střelci gólů : domácí 15. a 62.min. Sobota Luboš, 22. a 59. min. Devátý Tomáš,

hosté 8. min. Príhoda Tomáš, 33. min. Galbavý David,

51. min. Slanina Josef, 89. min. Šafránek Štěpán.

Střídání : Hokejového typu – střídání průběžně - během hry.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme přehrávali a v 8. minutě za faul na Galbavého kopeme trestný kop , který Príhoda proměňuje. Vedeme 1 : 0.

Přehráváme soupeře, ale soupeř nakopává míče za obranu nedokážeme tyto akce soupeře odvracet. V 15. min. po dlouhém vhazování z postranní čáry srovnává Sobota na 1 : 1.

22.minuta faulujeme na hranici velkého vápna, Devátý kopem přes zeď dostává Rybniště do vedení 2 : 1.

Ve 33. minutě uniká po pravé straně Šafránek, přihrává Slaninovi, který přesnou přihrávkou do velkého vápna soupeře nachází Galbavého a ten se nemýlí srovnává stav utkání na 2 : 2.

Do druhé ho poločasu vstupujeme velmi dobře, už v 51.minutě uvolňuje Hrdlička uličkou Slaninu, ten střelou k tyči dostává naše mužstvo do vedení 3 : 2

Opět zbytečně faulujeme v 59. minutě na hranici velkého vápna a opět je to Devátý, který nechytatelnou střelou srovnává stav na 3 : 3.

O tři minuty později 62. minutě je tu opět hrubá chyba obrany Sobota dostává středem hřiště přihrávku a tuto šanci proměňuje prohráváme 4 : 3.

Ve snaze vyrovnat hrajeme vabank, v tomto úseku utkání nás podržel gólman Šolín, který zlikvidoval tři vyložené šance soupeře. My též máme šance ,které neproměňujeme – Hejl nastřeluje pravou tyč , Šafránek pro změnu nastřeluje břevno, Slanina jde sám na brankáře a jeho střela těsně míjí pravou tyč.

Běží předposlední minuta utkání /89.min./ Koleňák přihrává do velkého vápna Karpíškovi, který je faulován – rozhodčí nařizuje pokutový kop, který Šafránek proměňuje. Utkání končí 4 : 4 a je na řadě rozstřel - pokutové kopy vítěz bere dva body poražený pouze jeden bod. Šolín v deváté sérii vychytal soupeře a rozhodující pokutový kop proměňuje Tomek. Získáváme dva body.