Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 15.kolo – 6. 4 . 2019 - FK Dolní Poustevna : SK Slovan Jiřetín 0 : 1 (0 : 1)

publikováno 12.04.2019 (aktualizováno 15.04.2019)

Okresní přebor dospělých - 15.kolo – 6. 4 . 2019

FK Dolní Poustevna : SK Slovan Jiřetín 0 : 1 (0 : 1)

Žluté karty : domácí 33.min. Svačina Jan

hosté 72.min. Bartoš Martin, 90.min. Prokop František, Bachar Štefan.

Střelci : hosté 39.min . Bartoš Martin.

První jarní mistrovský zápas hraný na náhradním hřišti v Sebnitz. Je škoda ,že jsme nebyli v kompletní sestavě. Jiřetín bylo mužstvo , které se dalo porazit. Chyběl nám hráč ve středu zálohy, který by dokázal podržet balón uklidnit hru,přesnou přihrávkou dostat naše hráče do šance. Ve 33. minutě jsme se dopustili hrubé chyby a soupeř nás potrestal . V 45.minutě jsme se dostali do vyložené gólové šance po centru z pravé strany Pechovský David hlavičkuje-brankář hostů s námahou vyráží k odraženému balónu se dostává Galbavý David bohužel trefuje ležícího gólmana hostů.

Do druhé poločasu vstupujeme s tím, že se pokusíme s dosavadním výsledkem něco udělat. Ve snaze útočit necháváme dost otevřenou obranu a soupeř se dostává do vyložených šancí. Brankář Šolín Josef dokáže vyložené šance vychytat / jeho výkon hodnotím, jako výtečný/. V devadesáté minutě zahrává v pokutovém území soupeř rukou rozhodčí, ale tuto jasnou ruku bohužel nevyhodnotil jako přestupek proti pravidlům a pokutový kop neodpískal.

Příští mistrovské utkání zajíždíme do Velkého Šenova 13.04.2019 výkop 16,30 hod.

Sraz a odjezd od haly v 15,30 hod. Doufám, že k tomuto utkání odjedeme ve větším počtu než tomu bylo tuto sobotu.