Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 16.kolo - 13.04.2019 - SK Velký Šenov – FK Dolní Poustevna 3 : 2 (0: 0)

publikováno 15.04.2019

Okresní přebor dospělých - 16.kolo - 13.04.2019

SK Velký Šenov – FK Dolní Poustevna 3 : 2 (0: 0)

Sestava F Dolní Poustevna :

Brankář : Šollín Josef

Obrana : Tomek Zbyněk,Sklenička Robert, Kramer David, Pelačik Pavel.

Záloha : Šafránek Štěpán, Koleňák Petr, Svačina Jan, Slanina Josef

Útok : Galbavý David, Príhoda Tomáš

Střídačka: Jarisch Daniel,Jarisch Jiří, Pechovský David

Trenér : Šafránek Jaroslav Vedoucí mužstva : Moravec Břetislav

Rozhodčí : Pöschko Jaroslav Asistenti : Malanik Daniel, Špička Martin

Střelci branek : domácí – 48.min. Kozák Milan, 57. a 83.min Vichterey Radek.

Hosté – 72.min. Príhoda Tomáš, 76.min. Slanina Josef.

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. První gól jsme dostali z trestného kopu , který zahrával Kozák Milan v 48. minutě – brankář Šolín si stavěl zeď, toho využil soupeř a rychlou střelou k tyči skóroval, mysleli jsme si, že rozhodčí trestný kop nechá opakovat, jelikož nedal pokyn píšťalkou k zahrání kopu, přes protesty rozhodčí gól uznává. Soupeř vede 1 : 0.

57.minuta faulujeme na hranici velkého vápna Vichterey nechytatelnou střelou překonává našeho brankáře. Soupeř vede 2 : 0.

1. min. Galbavý má šanci zkorigovat jde sám na brankáře, brankář střelu vyráží.

70.min. Slanina zahrává trestný kop z hranice velkého vápna, brankář jeho střela končí na břevně.

72.min. konečně se nám daří vstřelit gól Príhoda se nenechá odstavit od balónu a uniká po pravé straně, umístěnou střelou snižuje na 2 : 1.

76.min. soupeř nestačí rychlostně na Galbavého, který rychlým protiútokem vniká do pokutového území soupeře a přesnou přihrávkou nachází Slaninu, který srovnává na 2 : 2.

83.min. zahráváme rohový kop – ve snaze strhnout vítězství na naší stranu zapomínáme na obranu, po špatně zahraném rohovém kopu soupeř nachází přesnou přihrávkou Vichtereye, který jde sám na brankáře a stanovuje konečný výsledek utkání na 3 : 2 pro Velký Šenov.