Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků – 13. kolo – 21.4.2019 - SK Plaston Šluknov 8 : 3 SK V.Š./FK D.P./SK VIL. (pol.2:2)

publikováno 23.04.2019

Okresní přebor mladších žáků – 13. kolo – 21.4.2019

SK Plaston Šluknov 8 : 3  SK V.Š./FK D.P./SK VIL. (pol.2:2)

Sestava: Hauser-Liška,Ungr,Vít-Jirovský,Formánek(K)-Šolc,Walter

Střídačka : Smělík

Góly: Walter, Formánek,Vít

Chyběli : Kalčík, Kramer

Ve 13.kole naší soutěže jsme zavítali na hřiště prvního celku naší tabulky, který je jasně suverénní bez ztráty bodu.

Za krásného odpoledního počasí se nám vůbec nepodařil dobrý vstup do utkání, když jsme už ve 2.min.po chybě v obraně prohrávali. Naštěstí se kluci brzy probrali a díky zlepšení naší hry se nám povedlo v 8.min. vyrovnat po vstřeleném gólu Waltera. Soupeř byl sice lepší na balónu a měl i více šancí, ale do vedení v zápase jsme se dostali my, když se po krásné akci dostal k dorážce Formánek a tím otočil nepříznivý začátek zápasu. Nečekaný vývoj v zápase byl pro domácí asi šok, ale pak nám soupeř ukázal, proč vedou tabulku bez ztráty bodu.Do konce poločasu se domácím povedlo vyrovnat a jen díky dobrému výkonu našeho brankáře jsme po prvním poločase drželi nadějný výsledek.

Ve druhém poločasu jsme se chtěli vyvarovat zbytečných chyb a hlavně nedostat během pár minut slepené tři branky. Jenomže někteří naši hráči vůbec neplnili naše pokyny a na hřišti vypadali jako poprvé v životě. Díky tomu se domácí ujali brzo tříbrankového vedení a dále režírovali zbytek zápasu, kde nám vstřelili další tři branky. Nám se akorát na konci zápasu po zaváhání obrany domácích, povedlo z brejku Víta upravit na konečných 8:3 pro domácí.

V zápase jsme byli velmi zklamáni herním nasazením některých hráčů a o to víc to zamrzí, když neukážou ani týmového ducha a kazí hru hráčům, kteří se perou o výsledek až do konce.

Trenéři: Bareš a Formánek

13. kolo 20.04.2019 10:00