Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor starších přípravek

Okresní přebor starších přípravek – 16. kolo – 28. 4. 2019 - TJ SPARTAK JIŘÍKOV - FK DOLNÍ POUSTEVNA 21 : 4(poločas 7 : 4)

publikováno 29.04.2019

Okresní přebor starších přípravek – 16. kolo – 28. 4. 2019

TJ SPARTAK JIŘÍKOV -  FK DOLNÍ POUSTEVNA 21 : 4 (poločas 7 : 4)

Jako den a noc. Nejtěžší možný soupeř na nás čekal v neděli 28.4. Zavítali jsme na půdu suverénního lídra tabulky, týmu Jiříkova. První půle byla tou nejlepší, kterou jsme v jarní části sezóny odehráli. Bojovnost a nasazení mě samotného překvapila. Chlapci nechali na hřišti vše, co bylo v jejich silách. Odměnou jim bylo vedení 4:3 po zhruba 15 – ti minutách. Zaskočený soupeř chvilkami nevěděl kudy kam. To, co nás však sráží, je malý počet fotbalistů. Nikdo se nemůže divit, že naši kluci nevydrží utkání v plném nasazení celých 50 minut. Soupeři mají většinou dalších 5 až 7 hráčů na střídačce, my měli v tento zápas 2 a to můžeme hovořit o našem maximu. Nemluvě o tom, že jsme měli dva chlapce půjčené z mladší přípravky. Věkový rozdíl na hřišti byl v některých okamžicích až 5 let. Ve druhé půli jsme si vybrali krutou daň v podobě střelnice okolo naší branky. Přes to všechno naše mužstvo chválím, odvedli dobrý kus práce.

Branky za FK Dolní Poustevna:  Mrkvička 3, Kerbl

Sestava: Sádovský J. – Koubek J., Čácha J. – Mrkvička M. – Tomáš V., Kerbl Š.

Náhradníci: Engler M., Kalčík M.