Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 13. kolo - 01.05.2019 - TJ Čechie Horní Podluží - FK Dolní Poustevna 1 : 1 (1 : 0)

publikováno 04.05.2019

Okresní přebor dospělých – 13. kolo - 01.05.2019

TJ Čechie Horní Podluží  -   FK Dolní Poustevna   1 : 1 (1 : 0)

Sestava  FK Dolní Poustevna

Brankář :                  Karpíšek David

Obrana:                    Peláčik Pavel,  Kramer  David, Slanina Josef,  Tomek Zbyněk

Záloha :                    Šafránek Štěpán , Hrdlička David, Svačina Jan,  Koleňák Petr

Útok:                        Galbavý David ,   Príhoda Tomáš

Střídačka :                Jarisch Daniel

Vedoucí družstva :   Moravec Břetislav st.   Trenér : Šafránek Jaroslav   Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí :     Hýbl Josef                    Asistenti :  Dvořák Martin, Forro Stanislav

Žluté karty :            domácí –  88.min.  Kalista Adam

hosté - 38.min  Slanina Josef

Střelci :                    domácí - 26. min. Peleška Lukáš

hosté  -  73.min. Šafránek Štěpán

K zápasu jsme odjížděli v pozměněné sestavě, na střídání jsme měli pouze jednoho hráče  /Jaris  Dan/ do branky se musel postavit Karpíšek David , který svým výkonem nejen, že naše mužstvo podržel, ale byl i naším nejlepším hráčem na hřišti.

První poločas byl z naší strany  herně špatný, soupeř nás přehrával a naše útoky většinou končily ofsajdovým postavením mimo hru.

Ve 26.minutě ztrácíme špatnou přihrávkou na polovině hřiště balón. Soupeř rychlým přechodem po levé straně uniká a centruje do vápna a Peleška Lukáš nás trestá prohráváme  1 : 0.

Běžela 36. minuta - vyznamenává  se náš gólman Karpíšek – chytá dvě střely z bezprostřední blízkosti, jeho zákroky nás drží v kontaktu .

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe – respekt ze soupeře jsme nechali v šatně. Dostávali jsme se do šancí, které už zaváněly gólem.

54. minuta Hrdlička prodlužuje hlavičkou na Šafránka, který skóruje . Rozhodčí gól neuznává údajně byl v postavení mimo hru Hrdlička.

60. minuta Galbavý dělá svou rychlostí problémy obraně domácích -  uniká z poloviny hřiště ve vyložené šanci střelou trefuje brankáře domácích.

73. minutě je faulován ve velkém vápně Šafránek – rozhodčí nařizuje pokutový kop, Šafránek se nemýlí. Je srovnáno na  1 : 1.

80. minuta  velkou příležitost strhnout vítězství na naší stranu má Hrdlička, ve snaze přehodit brankáře , přestřeluje i branku.

Utkání končí - za stavu  1 : 1 , dochází k rozstřelu pokutových kopů .

Soupeř zahajuje a hned první pokutový kop Karpíšek chytá, Šafránek proměňuje, vedeme 1 : 0.

Druhá série : soupeř proměňuje – Koleňák  též  vedeme 2 : 1.

Třetí série : soupeř proměňuje – Galbavý též, stav rozstřelu 3 : 2 pro nás.

Čtvrtá série: soupeř přestřeluje – Karpíšek se nemýlí vítězíme v rozstřelu  4 : 2 .

Z utkání si připisujeme 2. body, soupeř 1. bod. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za výkon a předvedenou hru.  Výborný výkon kromě Karpíška předvedl i Slanina Josef a Pelačik Pavel .

Další mistrovské utkání 19 kolo 04.05.2019

FK Dolní Poustevna – TJ Dolní Habartice  od 17,00 hod.

Hřiště umělka    Sebnitz

Odjezd 16,00 od haly.

Moravec Břetislav. st.

13. kolo 24.11.2018 13:00
datum a čas domácí hosté skóre
24.11.2018 13:00 SK Velký Šenov (12) TJ.Dolní Habartice - spolek (2) 2 : 2 (PK:3:1)
24.11.2018 13:00 FK Malšovice, spolek (7) TJ Spartak Boletice nad Labem.,z.s. (14) 9 : 2
01.05.2019 17:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (10) TJ Heřmanov, spolek (4) 1 : 8
01.05.2019 17:00 FK Český lev Těchlovice, z.s. (13) FK Mikulášovice (1) 6 : 0
01.05.2019 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (11) SK Verneřice z.s. (3) 2 : 4
01.05.2019 17:00 SK Plaston Šluknov, z.s. "B" (8) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (6) 1 : 1 (PK:3:2)
01.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (9) Fotbalový klub Dolní Poustevna (5) 1 : 1 (PK:2:4)