Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých -19. kolo - 04.05.2019 - FK Dolní Poustevna - TJ Dolní Habartice 3 : 3 ( 1 : 1 )

publikováno 06.05.2019

Okresní přebor dospělých -19. kolo - 04.05.2019

FK Dolní Poustevna - TJ Dolní Habartice 3 : 3 ( 1 : 1 )

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář : Karpíšek David

Obrana: Peláčik Pavel, Sklenička Robert , Slanina Josef,, Tomek Zbyně

Záloha : Šafránek Štěpán ,Svačina Jan, Hrdlička David, Kramer David

Útok : Galbavý David , Príhoda Tomáš

Střídačka : Jarisch Daniel , Jarisch Jiří

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st. Trenér : Šafránek Jaroslav Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Malánik Daniel Asistenti : Hrneček Lukáš, Poöschko Jaroslav

Žluté karty : domácí – 84.min. Tomek Zbyněk

Střelci : domácí - 27. min. Galbavý David, 60.min. Hrdlička David, 77.min. Šafránek Štěpán

hosté - 10. 61. a 70.min. Horvát Petr

Byli jsme herně lepší, měli jsme vyhrát, bohužel jsme nedokázali proměňovat vyložené šance. Soupeř nás trestal po našich chybách – měl pouze čtyři šance z kterých vytěžil maximum a potrestal nás třemi góly.

V 10.minutě Šafránek volí místo odkopu přihrávku, kterou vystihuje Horvát a střelou k tyči dostává Habartice do vedení. 0 : 1

Běžela 27. minuta – Tomek zakládá útok kolmou přihrávkou nachází Kramera, který centruje do soupeřova vápna Príhoda prodlužuje na Galbavého a ten srovnává na 1 : 1 .

V 60. minutě centruje do pokutového území Śafránek, Galbavý nastřeluje brankáře k odraženému míči se dostává Hrdlička, který nás dostává do vedení 2 : 1.

Hned po rozehrání ze středového kruhu 61. min. nedokážeme opět uhlídat Horváta , který nás trestá a srovnává na 2 : 2.

V 70.min. je to opět Horvát, který nás trestá a dostává Habartice do vedení 2 : 3.

V 77.min. je faulován v pokutovém území Kramer rozhodčí nařizuje pokutový kop, který Šafránek proměňuje a srovnává na 3 : 3.

Běžela 90. minuta rozhodčí se nedohodnou pokračujeme ve hře a Svačina střílí gól. Nejdříve hlavní rozhodčí gól uzná, ale po konzultaci s pomezním je branka odvolána.

Utkání končí za stavu 3 : 3 a dochází k rozstřelu pokutových kopů.

Soupeř zahajuje a hned první pokutový kop Karpíšek chytá, Sklenička proměňuje, vedeme 1 : 0. Druhá série : soupeř proměňuje – Šafránek též vedeme 2 : 1. Třetí série : soupeř proměňuje – Hrdlička též stav rozstřelu 3 : 2 pro nás. Čtvrtá série: soupeř nastřeluje břevno – Karpíšek se nemýlí vítězíme v rozstřelu 4 : 2 .

Z utkání si připisujeme 2. body soupeř 1. bod.

Další mistrovské utkání 20 kolo 08.05.2019 Dolní Poustevna – Horní Podluží od 17,00 hod.