Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor starších přípravek

Okresní přebor starších přípravek - 14. a 17. kolo

publikováno 15.05.2019

Okresní přebor starších přípravek

14. kolo – 2.5.2019 – odložené utkání

SK STAP – TRATEC VILÉMOV/ SK SKLOLUXUS LIPOVÁ - FK DOLNÍ POUSTEVNA   7 : 6    (5 : 2)

Ve čtvrtek 2. května jsme dohrávali odložené utkání na hřišti v Lipové. Zlepšený výkon našich fotbalistů bohužel na body nestačil. V prvním poločase jsme hráli bojácně a pomalu. Zřejmě špatné výsledky z posledních zápasů našim hráčům lehce stále svazují nohy. Bojujeme nejen se soupeřem, ale i slabou sebedůvěrou a nervozitou. I taková období fotbal přináší. Poločasový výsledek 5:2 byl odpovídající. Do druhé půle jsme nastoupili lépe, bohužel první udeřil opět soupeř. Strhující závěr a dvě neproměněné šance rozhodly o tom, že všechny body zůstanou domácím. Opět chlapce chválím, snaha se jim rozhodně upřít nedá a toho si cením.

Branky za FK Dolní Poustevna: Mrkvička M. 3x, Kerbl Š. 2x, Whu T. 1x

Robert Holec
                                                                                                          trenér mužstva

17. kolo – 5.5.2019

FK DOLNÍ POUSTEVNA -  FK RUMBURK  4 : 5

Poslední utkání základní části soutěže Starších přípravek SEVER jsme odehráli na „zapůjčeném“ stadionu ve Vilémově. Na naše fotbalové naděje čekal krásný pažit hlavního hřiště. Oproti podzimnímu utkání udělal soupeř z Rumburku veliký posun. Bohužel, opět těsný výsledek a opět těsná prohra. Chlapci bojovali až do konce, ale nestačilo to. Každopádně se nemají za co stydět. Vzhledem k velkému věkovému rozdílu jsou velikým příslibem do dalších let.

Branky za FK Dolní Poustevna:   Mrkvička M. 2x, Kerbl Š. 2x

Základní část je za námi. Celkově jsme skončili na pěkném 4. místě z 9ti účastníků. Celkové skóre 117:117 hovoří jasně….naše utkání musí sportovní fandy bavit. Hráči se snaží. Jak na tréninku, tak v utkáních bojují a nedají soupeřům nic zadarmo. Nyní nás čeká nadstavbová část, kdy 4. – 6. tým ze Severu sehraje ještě utkání se 4. – 6. týmem z Jihu. Vše se bude hrát klasicky na jedno utkání. Z důvodu rekonstrukce travnaté plochy odehrajeme všechna utkání na hřištích soupeřů. Po pěti kolech naše tabulka ukáže celkové umístění na sedmém až dvanáctém místě v okrese Děčín. Držte nám prosím pěsti.