Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

POVINNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ - 17. kolo - TJ JUNIOR ROMA Děčín - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV 1 : 6 poločas: 0 : 3

publikováno 21.05.2019

POVINNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ

Neděle 19.5.2019 od 10.00 hod.

17. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 10

Rozhodčí: J. Mareš

TJ JUNIOR ROMA Děčín - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV  1 : 6  (0 : 3)

1. poločas:

1´- Jírovský vyslal Víta do samostatného úniku a ten nezaváhal a vedeme 0-1

5´- Kramer zahrává trestný kop a podél zdi zvyšuje na 0-2

13´- po trestném kopu Vít hlavičkuje nad branku

25´- další trestný kop zahrává Liška na Waltera, ten trefuje brankáře a Liška dorážkou

zvyšuje na 0-3

Rychle jsme vstřelili 2 branky, to nás uklidnilo a celý první poločas jsme soupeře k ničemu nepustili.

2. poločas:

44´- po rohu Formánka hlavou skóruje Liška 0-4

48´- po centru Kramera Walter střílí hlavou k tyči  0-5

51´- střela Formánka z dálky vedle

54´- čtvrtá a poslední přihrávka Hausera (= náš brankář) útočníkovi soupeře a ten

nám "konečně" dává branku 1-5

59´- Jírovský se kličkou zbavil obránce, běžel sám na brankáře a střílí do něj, Walter

doráží, ale trefuje obránce stojícího na brankové čáře

60´- přihrávka Kalčíka na Waltera, který ze středu vápna uklidil míč za levou tyč 1-6

Soupeř byl velice dobrý na míči, velké rezervy měl však po taktické stránce, Naši hráči hráli zodpovědně dozadu a soupeři včas odebírali před naším vápnem míče a ten se nedostal k zakončení. Kluky CHVÁLÍME!!!!!

P. Kramer, J. Bareš, Z. Formánek

17. kolo 18.05.2019 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
17.05.2019 17:30 Fotbalový klub Rumburk "A" (5) SK Plaston Šluknov, z.s. (4) 1 : 4
18.05.2019 10:00 FK Mikulášovice (6) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (3) 4 : 2
18.05.2019 10:00 FK Malšovice, spolek (10) Fotbalový klub Rumburk "B" (9) 4 : 4 (PK:4:3)
18.05.2019 10:00 FK Jílové z.s. (7) Tělovýchovná jednota SK Markvartice (2) 2 : 4
19.05.2019 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov (1)/ FK Dolní Poustevna 1 : 6

Tabulka celková k 18. 5. 2019

Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 SK Plaston Šluknov, z.s. 16 16 0 0 133 : 19 48 0 0
2 Fotbalový klub Rumburk "A" 16 12 0 4 110 : 30 37 0 1
3 FK Mikulášovice 16 12 0 4 96 : 29 36 0 0
4 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov/FK Dolní Poustevna 16 10 0 6 117 : 39 30 0 0
5 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. 16 9 0 7 91 : 47 26 1 0
6 TJ JUNIOR ROMA Děčín 16 8 0 8 66 : 47 23 1 0
7 FK Malšovice, spolek 16 4 0 12 34 : 85 12 1 1
8 Fotbalový klub Rumburk "B" 8 2 0 6 25 : 60 7 0 1
9 FK Jílové z.s. 16 2 0 14 19 : 192 6 0 0
10 Tělovýchovná jednota SK Markvartice 16 1 0 15 18 : 161 3 0 0