Úvod » Rozlosování » Podzim 2019

Rozlosování soutěží - podzim 2019

publikováno 03.08.2019


 

Fotbalový klub Dolní Poustevna 
         
Rozlosování soutěží - podzim 2019
         
         
         
Okresní soutěž dospělých  
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 01.09.19 15:00 FK Česká Kamenice "B" FK Dolní Poustevna
2 07.09.19 13:00 FK Dolní Poustevna TJ Tatran Rybniště
3 14.09.19 12:30 TJ Jiskra Staré Křečany FK Dolní Poustevna
4 21.09.19 12:30 FK Dolní Poustevna Fotbal klub Býnovec
5 29.09.19 16:00 TJ SK Markvartice FK Dolní Poustevna
6 05.10.19 12:00 FK Dolní Poustevna FK Dolní Podluží
7 13.10.19 15:00 FK Huntířov FK Dolní Poustevna
8 20.10.19 15:30 FK Dolní Poustevna FK Františkov nad Ploučnicí
9 27.10.19 14:00 FC UNITED Roma FK Dolní Poustevna
10 03.11.19 14:00 VOLNO VOLNO
11 10.11.19 14.00 FK Dolní Poustevna TJ Dolní Habartice
         
Okresní přebor Starších žáků
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 08.09.19 10:00 TJ Horní Libchava FK Dolní Poustevna /                   SK Velký Šenov
2 14.09.19 10:00 FK Dolní Poustevna /                   SK Velký Šenov FK Cvikov
3 21.09.19 10:00 FK Mikulášovice FK Dolní Poustevna/                        SK Velký Šenov
4 28.09.19 10:00 FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov SK Plaston Šluknov
5 06.10.19 10:00 TJ Spartak Jiříkov FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov
6 13.10.19 10:00 VOLNO VOLNO
7 19.10.19 10:00 FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov Tělovýchovná jednota Zákupy
8 26.10.19 10:00 FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov TJ Horní Libchava
9 03.11.09 10:00 FK Cvikov FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov
10 09.11.19 10:00 FK Dolní Poustevna /                  SK Velký Šenov FK Mikulášovice
         
         
         
         
Okresní přebor Starší přípravky
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 08.09.19 10:00 TJ Krásná Lípa FK Dolní Poustevna
2 15.09.19 10:00 FK Dolní Poustevna SK Velký Šenov
3 21.09.19 10:00 SK Plaston Šluknov FK Dolní Poustevna
4 29.09.19 10:00 FK Dolní Poustevna SK Skloluxus Lipová
5 05.10.19 10:00 Fotbalový klub Rumburk FK Dolní Poustevna
6 12.10.19 10:00 SK STAP TRATEC Vilémov FK Dolní Poustevna
7 20.10.19 10:00 FK Dolní Poustevna FK Chřibská
8 26.10.19 10:00 FK Dolní Poustevna TJ Krásná Lípa
9 02.11.19 10:00 SK Velký Šenov FK Dolní Poustevna
10 10.11.19 10:00 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov
         
         
         
Okresní přebor mladší přípravka Sever 
         
Turnaj Datum Hodina Pořadatel Hřiště
1 08.09.19      
2 15.09.19      
3 22.09.19 9:30 Rumburk "B" Rumburk
4 29.09.19 9:30 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
5 06.10.19 9:30 Rumburk "B" Rumburk
6 13.10.19      
7 20.10.19      
8 27.1019      
9        
10        
11        
12        

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 38675
Dnes: 2
Online: 3

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace