Okresní soutěž  dospělých - 2. kolo – 8. 9. 2019

FK Dolní Poustevna – TJ Tatran Rybniště   3 : 1 (1 : 1)

Obrana :         Šafránek Štěpán, Soukup Vladimír, Suk Pavel, Tomek Zbyněk

Záloha  :          Herejk Kryštov, Svačina Jan, Kramer David, Príhoda Tomáš

Útok :              Galbavý David, Karpíšek David

Střídačka :      Pechovský David,Miternacht Robert, Jarysch Daniel, Šolín Josef, KoleňákPetr,  Kramer Luděk

Trenér družstva : Svačina Jan          Vedoucí družstva : Bareš Jan

Rozhodčí : Dvořák Martin ,      Asistenti : HARTIG Libor, Malaník Daniel

Žluté karty  :   35. min. Suk Pavel, 49. min.Galbavý David, 73.min. Svačina Jan

Střelci gólů : 4.min. Galbavý David, 85. min. Šolín Josef, 89. min. Koleňák Petr

Vstup do utkání byl z naší strany velmi dobrý,  soupeře jsme  přehrávali. Do první vyložené šance jsme se dostali hned v počátku utkání, když Kryštov Herejk nádherným pasem našel Davida Galbavého, který bohužel nezachoval klid a brankáře nepřekonal. O chvíli později se ve velmi dobré pozici objevil Jan Svačina, ale minul branku. Již ve 4. minutě se domácí radovali z prvního gólu, když Kryštov Herejk vybojoval míč, přihrál před branku Davidovi Galbavému a ten nezaváhal. Domácí neustále tlačili soupeře, vytvářeli se vyložené brankové příležitosti, Josef Šolín se nejdříve snažil proniknout do pokutového území, ale soupeř mu v poslední chvíli ukopl míč, chvíli na skoro z malého vápna, po zmatku v obraně soupeře střílí Josef Šolín přímo do padajícího brankáře. Opět se potvrdilo nedáš tak dostaneš, ze zcela nenápadné situace na polovině domácích se k míči dostal ve 45. minutě hostující hráč Tomáš Devátý a vyrovnal na 1 : 1.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili nejlépe, na domácích hráčích byla vidět nervozita, trápili se, nedokázali dát branku ani z vyložených příležitostí. Žlutou kartu obdržel David Galbavý a Svačina Jan. Až v v 85. minutě opět Kryštov Herejk poslal krásný centr před branku soupeře na dva volné domácí hráče a Josef Šolín prolomil smůlu a dal gól na 2 : 1. V 89. minutě kopeme rohový kop a Petr Koleňák z ostrého úhlu překonává brankáře a stanovuje výsledek utkání na konečných 3 : 1. Domácí vyhráli zaslouženě, ale nesmírně se na vítězství nadřeli. Doufáme, že jím vůle po vítězství vydrží až do konce sezony.

Galbavý David

Příští utkání : TJ Jiskra Staré Křečany  – FK Dolní Poustevna  v sobotu 14.09.2019. Výkop  ve 12,30 hod.

2. kolo 08.09.2019 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
07.09.2019 13:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (11) TJ Tatran Rybniště, z.s. (3) 3 : 1
07.09.2019 13:00 TJ.Dolní Habartice - spolek (1) FK Česká Kamenice "B" (2) 5 : 2
08.09.2019 15:00 FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (9) Fotbal klub Bynovec,z.s. (5) 4 : 2
08.09.2019 15:00 FK Huntířov z.s. (8) Tělovýchovná jednota SK Markvartice (6) 0 : 1
08.09.2019 17:00 FC United Roma z. s. (10) TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (4) 2 : 0
08.09.2019 17:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (12) FK Dolní Podluží, z. s. (7) ---