Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

1. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever - Neděle 8.9.2019

publikováno 11.09.2019 (aktualizováno 17.09.2019)

ZBYTEČNÁ PROHRA HOSTŮ

Neděle 8.9.2019 od 10.00 hod.                    1. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever

diváků: 20                                                         Rozhodčí: J. Táborský

TJ HORNÍ LIBCHAVA - FK D.POUSTEVNA/SK V.ŠENOV        6 –5   poločas: 5 - 2

Sestava :                                                                J. Hauser

J. Kramer        J. Liška          R. Smělík

T. Jírovský      Z. Formánek    L. Vít

V. Walter

střídání (hokejově): M. Šolc, J. Kalčík, L. Vlach

branky: Liška 2 (1=soupeřova vlastní), Walter 2, Šolc

1. poločas:

3´- brankář soupeře odkopl míč do nohou Waltera a od nich se míč odrazil do branky

a vedeme 0-1

19´- střela soupeře z dálky doprostřed branky, míč náš brankář sráží do branky 1-1

20´- brankář vykopává míč, Vít netrefuje míč a soupeř střelou k tyči zakončuje na 2-1

24´- ztráta míče uprostřed hřiště a z rychlého protiútoku domácí střelou pod břevno

navyšují na 3-1

25´- samostatná akce Lišky středem hřiště a snižuje střelou levou na 3-2

30´- nedůraz v obraně, brankář otočen k míči zády, soupeř zvyšuje na 4-2

34´- akce domácích středem, stačily pouze dva doteky a jdeme do šaten se skórem 5-2

Ve středu domácích hrály 3 dívky, které svojí rychlostí a důrazem rozhodly o výši skóre. Naši hráči se jich báli, všude byli druzí, hloupě ztráceli míče a soupeřky nás za to potrestaly. Holky jsou lepší fotbalisté než kluci???????

2. poločas:

36´- soupeř trefuje tyč

37´- soupeř trefuje břevno

46´- zmatek u branky domácích, brankáři míč vypadl z ruky a Walter ho doklepává 5-3

60´- Kalčík  přihrává Šolcovi a ten umístěnou střelou za pravou tyč snižuje na 5-4

67´- vlastní gól domácích, byl připsán Liškovi 5-5

70´- nedůraz u postranní čáry, následovala přihrávka před naši branku, kde nám

neobsazený útočník 30s před koncem střílí rozhodující branku a prohráváme 6-5

Hra se trochu zlepšila. Ale pořád hloupě ztrácíme spousty míčů, které musíme vybojovat zpět, a to nás stojí spoustu sil, které nám pak chybí ke vstřelení branky. Za druhý poločas přesto kluky CHVÁLÍME!!!!!

P. Kramer, J. Bareš, Z. Formánek

1. kolo 08.09.2019 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
07.09.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Zákupy (1) VOLNO - VOLNÝ LOS (8) ---
07.09.2019 12:00 FK Mikulášovice (4) SK Plaston Šluknov, z.s. (5) 3 : 3 (PK:7:6)
08.09.2019 10:00 FK - Cvikov (3) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (6) 1 : 7
08.09.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Horní Libchava (2) Fotbalový klub Dolní Poustevna/ SK Velký Šenov (7) 6 : 5