TJ Jiskra Staré Křečany : FK Dolní Poustevna 0 : 8 ( 0 : 5)

Obrana : Herejk Kryštof, Suk Pavel, Soukup Vladimír, Šafránek Štěpán

Záloha : Svačina Jan, Príhoda Tomáš, Karpíšek David, Koleňák Petr

Střídačka : Kramer David, Kramer Luděk, Svačina Václav, Škrabák Jaroslav,

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí : Vašák Vladimír Asistenti: Forro Stanislav, Truskavec Martin

Žluté karty : domácí – 62. min. Roža Martin hosté – 56. min. Kramer David

Střelci gólů : hosté : 11. min. Koleňák Petr, 13. a 26. min. Šafránek Štěpán,

42. min. Karpíšek David, 45. min. Jarisch Daniel,

60.min. Príhoda Tomáš, 83. min. Kramer Luděk,

85.min. Svačina Jan.

Velmi dobře odehrané utkání, soupeře jsme prakticky nepustili vůbec do hry. V prvním poločase se dostal pouze k jedné střele ve druhém poločase kdy byl zápas rozhodnutý jsme trošku polevili, ale soupeře jsme do nějakých gólových šancí nepouštěli.

Minuty utkání :

• 11. minuta Karpíšek přihrává z pravé strany Koleňákovi, který nás dostává do vedení 1 : 0

• 13. minuta Šafránek narážečkou Kramerovi Luďkovi, který mu vrací a Štěpán se nemýlí vedeme 2 : 0

• 15. minuta Koleňák přesným centrem našel Karpíška, bohužel jeho hlavička směřuje vedle branky.

• 26. minutě zahrává Kramer David rohový kop – Koleňák hlavou prodlužuje a Šafránek umístěnou střelou navyšuje náš náskok na 3 : 0.

• 38. minuta soupeř se poprvé v utkání dostává k první střele na bránu s kterou náš brankář nemá problém.

• 39. minuta Svačina Václav se dostává do gólové šance – těsně míjí soupeřovu branku.

• 42. minuta tentokrát navyšujeme skóre,Soukup přesnou přihrávkou středem hřiště nachází Karpíška ten zvyšuje na 4 : 0.

• 45. minuta podobná akce středem hřiště opět Soukup přihrává Karpíškovi, který je faulován ve vápně – rozhodčí ponechává výhodu Jarisch dává pátý gól Dolní Poustevny vedeme 5 : 0.

• 60. minuta po pravé straně uniká Koleňák který přesnou přihrávkou pod sebe na hranici malého vápna nachází Príhodu ten se nemýlí vedeme 6 : 0.

• 83. minutě Svačina vystihl přihrávku soupeře a přesnou přihrávkou našel ve vápně Kramera Luďka, který prudkou střelou navýšil naše vedení na 7 : 0.

• 85. minutě souhra jmenovců, Svačina Václav přihrává Svačinovi Jendovi, který stanovuje konečný výsledek utkání Dolní Poustevna vítězí ve Starých Křečanech 8 : 0

Moravec Břetislav, st.

Příští utkání sobota 21.09. výkop ve 12,30 hodin

FK Dolní Poustevna – Fotbal klub Býnovec hřiště Dolní Poustevna

3. kolo 15.09.2019 16:30
datum a čas domácí hosté skóre
14.09.2019 12:30 TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (4) Fotbalový klub Dolní Poustevna (11) 0 : 8
15.09.2019 15:00 FK Česká Kamenice "B" (2) VOLNO - VOLNÝ LOS (12) ---
15.09.2019 15:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (3) TJ.Dolní Habartice - spolek (1) 1 : 3
15.09.2019 16:30 Fotbal klub Bynovec,z.s. (5) FC United Roma z. s. (10) 6 : 1
15.09.2019 16:30 Tělovýchovná jednota SK Markvartice (6) FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (9) 1 : 1 (PK:3:4)
15.09.2019 16:30 FK Dolní Podluží, z. s. (7) FK Huntířov z.s. (8) 1 : 2