Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Starší přípravka - 1. kolo - 8.9.2019 a 2. kolo - 15.9.2019

publikováno 17.09.2019

Okresní přebor starších přípravek – 1. kolo – 8. 9. 2019

TJ Krásná Lípa – FK Dolní Poustevna  3 : 7 (1 : 5)

První utkání nové sezony jsme v neděli 8. září sehráli na půdě Krásné Lípy. Po rozpačitém úvodu se naši chlapci rozkoukali a potvrdili roli favorita. Soupeře uběhali a přestříleli svou bojovností a lepší fyzickou připraveností. Bude to chtít ještě čas, než opět přepneme do provozní teploty a zvykneme si na stresy v podobě mistrovských utkání. Ale na úvod soutěže jsem spokojen. Šlo o úspěšný rozjezd, naše bojovníky chválím!!!

Branky za FK Dolní Poustevnu : Kerbl Š. 3x, Mrkvička M. 2x, Kozák R., Tomáš Vu)

Za FK Dolní Poustevnu nastoupili : Engler Marcel, Čácha Jan, Kalčík Matěj, Kerbl Štěpán,  Koubek Jan, Kozák Radim, Mrkvička Matyáš, Kocman Petr, VU Dinh Thien

Holec Robert

1. kolo 08.09.2019 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
07.09.2019 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (4) SK Skloluxus Lipová, z.s. (5) 14 : 7
08.09.2019 10:00 SK Velký Šenov (3) Fotbalový klub Rumburk (6) 5 : 13
08.09.2019 10:00 FK Chřibská (1) VOLNO - VOLNÝ LOS (8) ---
08.09.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (2) Fotbalový klub Dolní Poustevna (7) 3 : 7

Okresní přebor starších přípravek – 2. kolo – 15. 9. 2019

FK Dolní Poustevna – SK Velký Šenov  12 : 1 (4 : 1)

Téměř po roce jsme nastoupili k utkání na domácím stadionu v Dolní Poustevně. Vlivem rekonstrukce fotbalového trávníku jsme celou loňskou sezonu sehráli na hřištích soupeřů. Šlo tedy o velmi vítanou změnu. Soupeřem byli fotbalisté z Velkého Šenova. Náš loňský neoblíbený soupeř, který nás ve třech vzájemných duelech dokázal hned dvakrát porazit. Očekával jsem tedy boj od první do poslední minuty. Boj o nervy trenéra to byl, ale naštěstí pouze úvodních 10 minut, ve kterých jsme spálili obrovské množství příležitostí ke skórování, a ještě jsme stihli jednou inkasovat. Vše se naštěstí zlomilo a svou převahu jsme začali projevovat i na ceduli ukazující skóre. Zbytek utkání byl pevně v naší režii. Musím říci, že jsem takový „válec“ nečekal. Poločasové skóre 4:1 bylo k soupeři ještě milosrdné. V druhé půli jsme soupeře k ničemu nepustili a skóre vesele navyšovali. Toto utkání se nebojím označit za nejlepší, u kterého jsem mohl jako trenér starší přípravky být. Chlapcům patří poděkování a pochvala. Nyní nás čekají soupeři, kteří nás v loňské sezoně jasně přehrávali. Uvidíme, jak se s nimi popasujeme. Každopádně se těším.

Branky za FK Dolní Poustevnu : Kerbl Š. 4x, Mrkvička M. 4x, Kozák R. 2x, Koubek J., Čácha J.)

2. kolo 15.09.2019 10:00
14.09.2019 10:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (8) SK Skloluxus Lipová, z.s. (5) ---
15.09.2019 10:00 FK Chřibská (1) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (2) 10 : 2
15.09.2019 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (7) SK Velký Šenov (3) 12 : 1
15.09.2019 14:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (4) Fotbalový klub Rumburk (6) 3 : 2