Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

4. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever

publikováno 30.09.2019

BEZ VSTŘELENÉ BRANKY

Sobota 28.9.2019 od 10. hod.

diváků: 15                                                    Rozhodčí: V. Skabrouth

FK D.POUSTEVNA/SK V.ŠENOV – TJ Spartak JIŘÍKOV  0 : 12 (0 : 6)

Sestava  FK Dolní Poustevna :                               J. Hauser

M. Ungr          J. Liška          L. Buryánek

J. Kramer      Z. Formánek    R. Smělík

T. Jírovský

střídání (hokejově): M. Šolc, J. Kalčík

1. poločas:

1´- úvodní rozehra Jírovského na útočníka soupeře, který proběhl středem hřiště mezi

stojícími obránci a zavěsil k tyči 0-1

2´- míč se odráží od rozhodčího na útočníka, který střílí opět k tyči 0-2

5´- útok po křídle, střela na nepokrytou přední tyč 0-3

8´- po autovém vhazování nikým neatakovaný útočník běží sám na branku a střelou

k tyči zvyšuje 0-4

11´- Šolc přihrává protihráči, následuje akce na jeden dotek zakončená střelou na 0-5

18´- útočník proběhl z půlky mezi obránci, nastřeli břevno, sám si míč doběhl a zakončil

na poločasových 0-6, naši obránci buď neběželi nebo se zastavili

Jdeme na hřiště a v hlavách prohráváme. V prvních 10–ti minutách zápasu to na hřišti naplníme a je po zápase. Potom jen čekáme, jaké bude konečné skóre.

2. poločas:

37´- Ungr přestal bojovat o míč, útočník mu sebral míč a střílí na 0-7

49´- akce soupeře na jeden dotek zakončená střelou do prázdné 0-8

57´- akce soupeře středem hřiště mezi našimi stojícími hráči 0-9

58´- opět soupeřova akce středem hřiště zakončená střelou k tyči 0-10

60´- po naší rozehře nastala okamžitá ztráta míče, kterou soupeř potrestal  0-11

66´- centr zprava před naší branku zakončený hlavičkou k tyči 0-12

Přeskupili jsme rozestavení a hra se trochu vyrovnala. Soupeř byl starší, fotbalově vyspělejší, rychlejší a nedopouštěl se výraznějších chyb. Od vyšší prohry nás zachránil brankář J. Hauser, který předvedl parádní výkon.

P. Kramer, Z. Formánek

4. kolo 29.09.2019 10:00

datum a čas

domácí hosté skóre
28.09.2019 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna/  SK Velký Šenov (6) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (5) 0 : 12
29.09.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Horní Libchava (1) SK Plaston Šluknov, z.s. (4) 1 : 8
29.09.2019 10:00 FK - Cvikov (2) FK Mikulášovice (3) 3 : 2