Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Okresní přebor starších žáků-Sever-5.kolo

Okresní přebor starších žáků-Sever-5.kolo-sobota 5.10.2019

od 12:00      Diváci:15            Rozhodčí:Soukup Miroslav

FK Mikulášovice  6 : 2  FK Dolní Poustevna/SK Velký Šenov    (pol.2:1)

Sestava:       Hauser-Ungr,Buryánek,Liška"K"-Formánek,Walter,Jirovský-Šolc

Střídačka:    Smělík

Chyběli:       Kramer, Kalčík

Góly:            Formánek, Walter

Za velmi deštivého a chladného počasí jsme odehráli zápas na hřišti v Mikulášovicích, které nebylo zrovna ve výborném stavu.

Soupeř měl opět převahu starších a větších hráčů,ale i tak naši hráči svou bojovností a snaživostí se dokázali soupeři herně vyrovnat a držet s ním krok. Dařilo se nám si vytvářet brankové příležitosti,ale stále nevedli ke správnému vyřešení a zakončení. Soupeř byl v zakončení důslednější a efektivnější a díky tomu také zaslouženě vyhrál.

První poločas jsme odehráli velmi slušně a díky dobrému výkonu našeho brankáře a vstřelení branky v poslední minutě prvního poločasu,jsme doufali v nadějný výsledek.

Ve druhém poločase jsme udělali spoustu chyb v obraně a soupeř nás hned potrestal góly do naší sítě. Sice se nám povedlo za stavu 4:1 snížit, když jsme konečně vystřelili z dálky a trefili branku soupeře, ale po dalších chybách v obraně, stanovil soupeř konečné skóre zápasu na 6:2.

Škoda, že naši hráči pořád neumějí správně zakončit brankové příležitosti, protože zrovna v tomhle zápase jsme těch šest gólů co jsme dostali, mohli dát taky. Snad v příštím zápase se nám to povede a získáme první body.

Trenéři:Bareš a Formánek

5. kolo 06.10.2019 10:00