Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

6. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever - Sobota 12.10.2019 od 10. hod.

publikováno 15.10.2019 (aktualizováno 16.10.2019)

HOROROVÝ PRVNÍ POLOČAS

6. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever  -  Sobota 12.10.2019 od 10. hod. - diváků: 15

FK DOLNÍ POUSTEVNA/SK V.ŠENOV – TJ HORNÍ LIBCHAVA  4 : 6  (1 : 5)

Rozhodčí: M. Soukup

hřiště: SK Velký Šenov

Sestava :                                                                  J. Hauser

M. Ungr          V. Walter       L. Buryánek

T. Jírovský        J. Liška         Z. Formánek

M. Šolc

střídání (hokejově): R. Smělík

chyběli: J. Kalčík, J. Kramer

1. poločas:

2´- soupeřka střílí z dálky a zase na začátku prohráváme 0-1

12´- Walter jako poslední hráč ztrácí míč na hranici vápna a soupeř prostřeluje našeho

brankáře 0-2

13´- další protihráčka střílí z dálky a prohráváme už 0-3

17´- Ungr zkouší kličku do hráče, ztrácí míč, soupeř děkuje vstřelením branky 0-4

21´- náš brankář opět přihrává soupeřovu útočníkovi (pokolikáté už), který se nemýlí a

zvyšuje na 0-5

30´- přetažený roh vracíme zpět před branku a Walter doklepává do sítě 1-5

Klukům říkáme před zápasem, jakých chyb se mají vyvarovat. Oni přesně tyto chyby udělají a my prohrajeme zápas. Nedáme si říct. Škoda.

2. poločas:

38´- vyhráváme souboj ve středu hřiště, Formánek běží sám na brankáře, Liška doráží

a snižujeme na 2-5

47´- Ungr vybojoval míč, přihrál do křídla Liškovi, ten centruje a Jírovský doráží 3-5

50´- samostatný útok soupeře středem hřiště zakončený střelou k tyči 3-6

63´- průniková přihrávka na Jírovského, zakončení střelou k tyči 4-6

64´- samostatný útok soupeře zakončený střelou nad

Po důrazné domluvě o poločase se náš výkon zlepšil. Dorazila nás soupeřova poslední branka. Do té doby jsme ještě věřili v náš obrat. Prohráli jsme si to opět sami, pokaženým prvním poločasem.

P. Kramer, Z. Formánek

6. kolo 13.10.2019 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
12.10.2019 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (5) FK - Cvikov (2) 8 : 3
12.10.2019 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna/  SK Velký Šenov (6) Tělovýchovná jednota Horní Libchava (1) 4 : 6
13.10.2019 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (4) FK Mikulášovice (3) 5 : 4