FC United Roma Děčín - FK Dolní Poustevna 0 : 5 (0 : 2)

Obrana : Herejk Kryštof, Suk Pavel, Soukup Vladimír, Šafránek Štěpán

Záloha : Svačina Jan, Príhoda Tomáš, Karpíšek David, Mitternacht Robert,

Střídačka : Škrabák Jaroslav, Pechovský David, Tomek Zbyněk,

Omluveni : Kramer Luděk, Jarisch Daniel

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí : Truskavec Martin Asistenti : Kadora Ondřej, Dvořák Martin

Žluté karty : domácí – 32. min. Grunza Dominik, 44. min.Kramer Lukáš ,

58. min. Křápek Dominik, 70. Štipák Dezedér

76. min. druhá žlutá – červená Štipák Dezedér

hosté – 41. min. Soukup Vladimír, 60. min. Tomek Zbyněk

Střelci gólů : domácí : 0

hosté : 35., 40., 51., 53., 73., min. Galbavý David

Do utkání jsme vstoupili s vědomím, že poslední naše dvě utkání byla nepovedená. Nervozita nám svazovala nohy a do hry jsme se dostávali pomalu a nejistě. Iniciativu jsme převzali až v 32. min., po faulu na Karpíška zahrával trestný kop Herejk, bohužel trefuje břevno. O minutu později jde sám na brankáře Galbavý míjí pravou tyč soupeřovi branky.

• V 35. minutě, se konečně dostáváme do vedení soupeř chybuje ve středu hřiště Galbavý dostává přesnou přihrávku, kterou dokáže využít a dostává naše mužstvo do vedení 1 : 0.

• Ve 40. minutě proniká po pravé straně Šafránek, který nahrává do velkého vápna Galbavému a ten se nemýlí vedeme 2 : 0.

• Ve 42. minutě soupeř chybuje v úniku se nachází Šolín, který nahrává Galbavému jdou sami dva na gólmana domácích , Galbavý ve vyložené brankové situaci vrací zpět Šolínovi, který se nachází v ofsajdu.

Do druhého poločasu vstupujeme velmi dobře soupeře nepouštíme do našeho obraného pásma.

• V 51. minutě vybojuje Mitternacht míč na levé straně a přihrává rozeběhnutému Galbavému, který navyšuje naše skóre na 3 : 0

• V 53. minutě pokračuje Galbavý ve své gólové hitparádě. Tomek přihrává z pravé strany Galbavému , Galbavý se nemýlí a navyšuje na 4 : 0.

• V 65. minutě se soupeř dostává do šance náš gólman Hofman předvádí perfektní zákrok - drží čisté konto.

• Běží 73.min. a po přesné přihrávce od Herejka stanovuje Galbavý konečný výsledek utkaní, proměňuje vyloženou šanci na konečných 5 : 0 pro Dolní Poustevnu.

• V 76. minutě po druhém hrubém faulu na Tomka je vyloučen Štipár Dezér. Utkání dohráváme v klidu a s přehledem.

Hrdinou utkání byl střelec našich 5 . gólů. Galbavý David !!!

27.10.2019 14:30 Fotbal klub Bynovec,z.s. (5) VOLNO - VOLNÝ LOS (12) ---
27.10.2019 14:30 Tělovýchovná jednota SK Markvartice (6) TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (4) 1 : 0
27.10.2019 14:30 FK Dolní Podluží, z. s. (7) TJ Tatran Rybniště, z.s. (3) 2 : 3
27.10.2019 14:30 FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (9) TJ.Dolní Habartice - spolek (1) 0 : 2
27.10.2019 14:30 FC United Roma z. s. (10) Fotbalový klub Dolní Poustevna (11) 0 : 5