Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Okresní přebor starších žáků-Sever-9.kolo-sobota 2.11.2019 od 10:00

Okresní přebor starších žáků-Sever-9.kolo-sobota 2.11.2019   od 10:00

TJ Spartak Jiříkov - FK Dolní Poustevna/SK Velký Šenov      4 : 1 (pol.1:0)

Sestava:          Hauser-Ungr"K", Buryánek, Liška, Walter-Formánek, Šolc-Jirovský

Střídačka:       Nikdo!!!!!

Chyběli:          Kramer, Kalčík, Holub, Smělík

Góly:               Šolc

Rozhodčí:       Petr Michek

V 9.kole jsme zavítali na hřiště suverénního celku naší tabulky, který neztratil ani bod a se kterým jsme v prvním měření sil prohráli vysoko 12:0. Odjížděli jsme do Jiříkova bez jediného hráče na střídání a tudíž i s pocitem velkého debaklu. I tak jsme se snažili naše hráče nějak motivovat, aby domácím nenechali nic zadarmo a snažili se hrát to co chceme.

Od úvodu zápasu bylo vidět, že to domácí nebudou mít vůbec jednoduché. Naši hráči celkem dobře bránili a zároveň se snažili i ohrozit branku soupeře rychlými brejky. Soupeř se sice po deseti minutách zápasu už gólově prosadil, ale nás to vůbec nezlomilo a dál jsme předváděli velmi slušný výkon s vyzrálým soupeřem naší soutěže. Do konce prvního poločasu už žádný gól nepadl a tak jsme odcházeli do kabin s velmi dobrým pocitem z průběhu hry.

Ve druhém poločase se nám dařilo navázat na výkon z prvního poločasu a nebýt přerostlého stopéra domácích, který nám dal tři nekompromisní branky, tak jsme možná mohli i překvapivě bodovat. Po třetí brance domácích se nám povedlo po rychlé akci snížit, když střelu Jirkovského brankář jen vyrazil a Šolc pohotově zakončil do odkryté branky. Další šanci na snížení měl opět Šolc, když jeho oblouček brankář domácích vytěsnil jen tak tak nad břevno své brány. Ke konci zápasu už docházeli síly a po střetu a zranění Formánka se stopérem domácích, jsme museli hrát v oslabení, které soupeř využil ke vstřelení poslední branky v zápase a stanovení konečného skóre 4:1.

Naše hráče moc chválíme za velkou bojovnost v celém zápase, proti tak vyzrálému soupeři naší soutěže a zároveň jim patří i uznání od trenéra soupeře, který chválil jejich hru.

Trenéři: Bareš a Formánek

9. kolo 03.11.2019 10:00

datum a čas

domácí hosté skóre
02.11.2019 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (5) Fotbalový klub Dolní Poustevna/      SK Velký Šenov (6) 4 : 1
02.11.2019 14:00 FK Mikulášovice (3) FK - Cvikov (2) 8 : 2
03.11.2019 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (4) Tělovýchovná jednota Horní Libchava (1) 6 : 2