Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Okresní přebor starších žáků-Sever-10.kolo-sobota 9.11.2019

Okresní přebor starších žáků-Sever-10.kolo-sobota 9.11.2019   od 10:00

Rozhodčí: Josef Hýbl                        Diváci: 25

FK Dolní Poustevna/SK Velký Šenov  0 : 8  FK Mikulášovice   (pol.0:3)

Sestava:         Hauser-Ungr"K",Buryánek,Liška,Walter-Formánek,Šolc-Kalčík

Střídačka:       Smělík

Chyběli:          Kramer,Holub,Jirovský

Góly: ---

V posledním kole podzimní části naší soutěže jsme chtěli navázat na předešlé dobré výkony, ale to se nám vůbec nepodařilo a nakonec z toho byl pořádný debakl od hostů.

V prvním poločase jsme ještě celkem zvládali držet herně krok s hráči hostů. I když jsme prohrávali pak o dvě branky, tak jsme se snažili stále hrát  směrem dopředu. Jenže nám chyběla lepší finální přihrávka nebo lepší zakončení, které by znamenalo snížení nepříjemného stavu. Místo toho přišel zlomový bod v zápase, když jsme v poslední minutě prvního poločasu inkasovali potřetí po zbytečné chybě v obraně.

Ve druhém poločase jsme už neměli moc sil a i z důvodu zranění našeho druhého stopéra během první půle, nám soupeř nadělil pěknou nadílku v podobě pěti dalších branek do naší sítě. Nebýt skvělého výkonu našeho brankáře,tak by nadílka byla daleko větší.

Věříme,že po zimní přípravě a v plné sestavě, budeme tomuto celku vyrovnaným soupeřem.

Trenéři: Bareš a Formánek

10. kolo 10.11.2019 10:00

datum a čas

domácí hosté skóre
09.11.2019 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna/          SK Velký Šenov (6) FK Mikulášovice (3) 0 : 8
10.11.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Horní Libchava (1) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (5) 0 : 3

5 Tělovýchovná jednota Horní Libchava 10 3 0 7 27 : 74 9 0 0
6 Fotbalový klub Dolní Poustevna/                      SK Velký Šenov 10 1 0 9 22 : 70 3 0 0