diváků: 20, hrací doba: 3 x 25minut, rozhodčí: J. Bareš

SK PLASTON ŠLUKNOV - FK D.POUSTEVNA, SK VEL.ŠENOV     6 – 5

Sestava:                                                   J. Hauser

V. Walter

střídání (hokejově): M. Šolc, R. Smělík

branky: J. Liška 1, Z. Formánek 2, M. Ungr 1, T. Jírovský 1

1. třetina:

2´- střela Lišky z dálky a vedeme 0-1

3´- samostatný únik soupeřova útočníka středem hřiště a je okamžitě srovnáno 1-1

4´- nedůraz našich obránců ve vápně, soupeř se dostal k míči a střelou k tyči dává

branku na 2-1

11´- přihrávka našich obránců soupeřovi, ten přihrává do vápna na neobsazeného

útočníka, střílí do středu branky a prohráváme už 3-1

18´- ztráta míče ve středu hřiště, 2 přihrávky soupeře na jeden dotek zakončené

střelou 4-1

21´- střela Ungra z úhlu o tyč, snižujeme na 4-2

2. třetina:

26´- střela soupeře z dálky, Hauser vyráží na roh

38´- samostatný únik soupeře, Hauser ho likviduje

48´- neobsazený soupeřův útočník střílí „ angličanem“ branku na 5-2

50´- střela Lišky do tyče, Smělík doráží vedle

3. třetina:

55´- Walter vystihuje rozehru soupeře, přihrává Jírovskému, ten střelou pod břevno

snižuje na 5-3

62´- akce po ose: Šolc – Jírovský - Formánek zakončená střelou k tyči a už je to 5-4

65´- faul našich obránců ve vápně, následuje penalta – proměněná na 6-4

68´- Šolc vybojoval balón, přihrál Formánkovi a ten střelou k tyči skóruje na 6-5

Škoda špatné 1. třetiny, ve které jsme soupeři umožnili vstřelit 4 branky – tím jsme si zápas prohráli. V dalších třetinách se hra vyrovnala, ale skóre ne.