Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

OPĚT PROHRA DOMÁCÍCH - čtvrtek 25.6.2020 od 17. hod. 5. přátelské utkání starších žáků

1. třetina:

6´- Jírovský sám na brankáře, střela mezi nohy, míč se odrazil mimo branku

7´- Jírovský po centru Buryánka doráží do branky a vedeme 1-0

9´- útočník soupeře v samostatném úniku střílí mimo

12´- po výkopu brankáře naše stojící obrana nereaguje a útočník vyrovnává 1-1

15´- nepokrytý pravý útočník přihrává před branku a další umístěnou střelou posílá

hosty do vedení 1-2

20´- tři kličky šikovného útočníka našim obráncům a brankáři, poté zavěšuje do

prázdné branky1-3

2. třetina:

21´- ztráta míče v našem vápně, prostřelení brankáře 1-4

25´- střela z úhlu pod břevno 1-5

30´- vlastní branka, přihrávka sražena do vlastní branky 1-6

38´- chytře rozehraný roh na krátko, přihrávka před branku na neobsazeného hráče,

do prázdné branky hosté zvyšují na 1-7

39´- střelou z otočky do šibenice snižujeme Buryánkem na 2-7

3. třetina:

43´- ztráta míče v levém rohu vápna, přihrávka před branku na volného útočníka 2-8

53´- náš aut vhozen soupeři, ten sám na brankáře, obehrání a do prázdné 2-9

Soupeř byl o několik tříd lepší, abychom se mu někdy vyrovnali, musíme se všichni ve všem zlepšit!!!