FK Huntířov - FK Dolní Poustevna 0 : 3 (1 : 0 )

Obrana : Šafránek Štěpán, Lebeda Miroslav,, Suk Pavel, Tomek Zbyněk

Záloha : Príhoda Tomáš, Herejk Kryštof, Kozák Milan, Šach Petr

Střídačka : Soukup Vladimír, Koleňák Petr, Svačina Jan

Trenér družstva : Svačina Václav – asistent trenéra Škrabák Jaroslav

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí.: Hrubý Pavel Asistenti.: Dvořák Martin, Beneš Matěj

Žluté karty : domácí – 57. min. Zdich Václav, 70 min. Koucký Michal

hosté – 18. min. Suk Pavel, 52. min. Galbavý David,

80. min. Lebeda Miroslav

Střelci gólů : hosté : 40. min. Kaftan Pavel vlastní , 47. min Vrátný Milan vlastní

82. min. Galbavý David

Velmi špatně odehrané utkání z naší strany, snažili jsme se hrát, bohužel jsme si nechali vnutit soupeřem hru, která neměla s fotbalem nic společného. Byla to spíše kopaná a okopávaná, soupeř nakopávanými balóny do naší obrany, na vysoké a robustní hráče neustále hrozil. Pouze díky téměř bezchybné obraně a hlavně výkonu brankáře Šolína, který za stavu 2 : 0 předvedl dva skvělé zákroky a udržel čisté konto jsme utkání dovedli do vítězného konce. Měli jsme několik vyložených tutovek, bohužel jsme je neproměnili. Karpíšek v pokutovém území trefuje brankáře domácích. Príhoda se ocitá sám před brankářem domácích, má to na levou nohu a posílá míč přímo do náruče brankáře, další šance Galbavý překonává gólmana ale míč končí na horní tyči.

Minuty utkání :

• 40.min. zahráváme Kryštofem rohový kop soupeř /Kaftan Pavel/ dává vlastní gól. 0 : 1.
  • 47. min.  Galbavý centruje z pravé strany do prostoru pokutového území a Vrátný Milan překonává svého brankáře,   vstřelením druhého vlastního gólu vedeme 2 : 0.
  • 82.min. rychlý výkop brankáře Šolína nachází Galbavého, který svou rychlostí uniká soupeři a přesnou umístěnou střelou stanovuje konečný stav utkání 3 : 0.

Je to vydřené vítězství , ale strašně důležité jsou tři body a ty budou v konečném součtu rozhodovat o umístění, pochvalu zaslouží celé mužstvo především za bojovnost a za to že utkání dotáhli do vítězného konce.

Příští utkání neděle 27.09.2020 -  výkop v 16,00 hodin

FK Dolní Podluží – FK Dolní Poustevna

Moravec Bř.

Okresní přebor Mladších přípravek - 2. turnaj - 13. 9. 2020

2. satelitní turnaj Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever

ve Šluknově s konečným druhým místem

Dne 13.9.2018 se za optimálního počasí odehrál na fotbalovém hřišti ve Šluknově dle stanoveného pořadí druhý (2) satelitní turnaj podzimní části Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever. Tento turnaj jsme odehráli bez družstva nadějí z Rumburku, které postihla karanténa z důvodu COVID 19. I ostatní družstva přípravek včetně naší  na tom nebyla ideálně co se týče počtu dětí. S ohledem na tuto skutečnost byla domluvena hrací doba místo 15-ti minut na  12 minut, a jako tradičně v tomto novém ročníku, každý s každým.

Přehled odehraných zápasů :

Dolní Poustevna – Varnsdorf „B“        3 : 4   (branky Roman Lukeš 2x, Míra Hamák 1x)

Dolní Poustevna – Šluknov                  2 : 4   (branky Roman Lukeš 2x)

Dolní Poustevna – Varnsdorf „A“        5 : 1   (branky Roman Lukeš 3x, Tomáš Čácha 2x)

Střelci branek : Roman Lukeš 7x, Tomáš Čácha 2x, Míra Hamák 1x)

Turnaj odehráli : Kateřina Růžičková, Eva Fišerová, Tomáš Čácha, Miroslav Hamák,    Kryštof Marek

Druhý turnaj nově utvářené mladší přípravky. Byla citelně znát absence Jendy Salaby a Vaška Hošice. V průběhu turnaje jsme museli vyměnit pozici brankaře, které se řádně za Kačku Růžičkovou ujal Míra Hamák.

Nicméně jsme na začátku sezony, a turnajů bude odehráno ještě mnoho. Do hry bude postupně zapojováno i více nováčků. Jedním z nich je i Roman Lukeš, jenž své kvality dokonale předvedl.

Výkon byl na lepší úrovni než v předchozím turnaji. Chválím všechny hráče i hráčky přípravky za pěkné druhé místo. O druhém místě rozhodla minitabulka mezi Dolní Poustevnou a týmy z Varnsdorfu. První místo obhájili naděje ze Šluknova.

Další  turnaj se odehraje dne 20.9.2020 od 10.00 hodin v Rumburku.

1. poločas:

3´- centr Jírovského před branku, brankáři vypadl míč z ruky do branky 1-0

11´- Ungr vybojoval míč, přihrál Formánkovi a ten patou navyšuje na 2-0

18´- Liška po dvou kličkách střílí podél brankáře 3-0

19´- střela Waltera z jedné vedle

20´- Šolc vybojoval míč, přihrál Holubovi a ten střelou k tyči dává branku na 4-0

22´- Formánek odkopl míč a tím posla Holuba do brejku a ten se nemýlil 5-0

29´- Liška středem hřiště přes 3 kličky dává gól střelou k tyči 6-0

32´- Kramer narazil Liškovi, ten udělal kličku stoperovi a zatočenou střelou k tyči 7-0

33´- Walter střílí do tyče

33´- střela Holuba vedle

Dominantní výkon domácích. Soupeř neměl za celý poločas ani jedinou šanci

2. poločas:

43´- Kramer zpracoval míč na prsa, přihrál Jírovskému a ten prostřelil brankáře 8-0

48´- centr Lišky do vápna, Holub zpracovává a bombou k tyči navyšuje na 9-0

51´- po centru Waltera střelí Kramer z jedné nad

54´- po Kalčíkově střele doráží Walter z jedné na 10-0

62´- Liška střílí do brankáře, míč se odráží do branky 11-0

63´- jedinou střelu za celý zápas vyráží náš brankář nad branku

68´- soupeř přihrál Jírovskému a ten tečoval míč do branky 12-0

69´- Kramer vhodil aut na Holuba a ten po několika kličkách stanovil konečné skóre

13-0

Po nevýrazném výkonu z prvního zápasu se kluci probudili a předvedli výborný výkon. Plnili stanovenou taktiku a soupeře jasně přehráli. Moc je chválíme!!!