FK Česká Kamenice     -         FK Dolní Poustevna     1  :  11  ( 0 : 3)

Obrana :         Šafránek Štěpán, Lebeda Miroslav,, Suk Pavel, Herejk Kryštof

Záloha :          Koleňák Petr, Tomek Zbyněk, Kozák Milan, Šach Petr

Útok :              Galbavý David, Karpíšek David

Střídačka :      Soukup Vladimír, Príhoda Tomáš

Trenér družstva :    Svačina Václav

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav

Rozhodčí : SÝS Miloslav ,  Asistenti.: Jáchimstál Bohuslav, Sejkora Pavel

Žluté karty  : 73. min. Soukup Vladimír, 90.min. Príhoda Tomáš

Střelci gólů : Galbavý David – 4x , Karpíšek David - 5x, Kozák Milan – 1x, Príhoda - 1x

Soupeř vydržel vzdorovat naší hře do desáté minuty . Po deseti minutách jsme byli jednoznačně   lepším týmem. Soupeře jsme zcela jasně přehráli, soupeř byl zejména v druhém poločase zralý   na ručník.

Minuty utkání -   20.minuta Galbavý napadá na polovině hřiště soupeře, kterému sebere míč a

umístěnou střelou dostává naše mužstvo do vedení  1 : 0.

25.minuta Príhoda přesnou přihrávkou nachází Karpíška, který se nemýlí  2 : 0.

35.minuta Galbavý zahrává rohový kop na krátko Tomkovi , který přesným

centrem nachází Kozáka , Kozák zvyšuje na 3 : 0.

57.minuta Tomek centruje do vápna a Karpíšek zvyšuje na 4 : 0.

60.minuta soupeř fauluje ve vápně Karpíška, penaltu proměňuje Príhoda 5 : 0.

63.minuta Tomek přihrává do uličky Galbavému,který umístěnou střelou navyšuje

na 6 : 0.

68.minuta tentokrát dostává Galbavý přesnou přihrávku od Suka a výsledek se

mění na 7 : 0.

69.minuta neuběhla snad ani minuta, Galbavý svoji typickou hrou vypíchne

soupeři míč a samostatným únikem překonává brankáře domácích.

8 : 0.

78.minuta po chybě našeho brankáře soupeř vsítil čestnou branku 8 : 1.

82.minuta , hezká akce pro oči, Koleňák přihrává Galbavému galbavý prodlužuje

Karpíškovi, který se nemýlí 9 : 1.

84.minuta Karpíšek opět dává gól, na který mu přihrává Príhoda. 10 : 1.

90.minuta Karpíšek stanovuje konečný výsledek po nadherné akci z levé strany

Šafránek přihrává Tomkovi  a ten přesnou přihrávkou našel Karpíška.

který dovršil svůj výkon vstřelením páté branky v utkání 11 : 1.