Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor Starších přípravek

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – 3. kolo – 20. 9. 2020

publikováno 22.09.2020

V pořadí již třetí utkání, druhé na domácí půdě jsme v neděli sehráli s mužstvem z Rumburku. Zřejmě zatím nejtěžší soupeř a veliký boj, především ve druhé půli. Naštěstí jsme v prvních pěti minutách soupeře zaskočili a nasázeli pět branek. Dobrý základ do utkání, který naše mužstvo uklidnil (v některých pasážích až moc). Rád bych k tomuto utkání zmínil a vyzdvihnul výkon náhradního brankáře Štěpána Ungra, který z důvodu absence obou našich tradičních gólmanů zaskočil na tomto postu. A nutno říci, že skvělým výkonem pomohl mužstvu a spoustu šancí soupeře zneškodnil. Druhý nepostradatelný chlapec naší sestavy Štěpán Kerbl potvrdil svůj výkon z předchozího utkání a devíti brankami zničil dalšího soupeře. Nutno ale pochválit celé mužstvo, které předvedlo bojovný výkon. I mladší hráči, a hráčky, kteří přišli z mladší přípravky se pomalu ale jistě dostávají do zápasového tempa, které je u starších přípravek přeci jen rychlejší. Dobrá práce.
Naše další utkání na hřišti největšího favorita ve Šluknově bylo z důvodu potřeb trenéra přesunuto. Tento víkend máme tedy volno. Zápas se odehraje ve středu 30. září od 17:00 hodin. To bude velká fuška, ale věřím, že budeme bojovat a odejdeme ze hřiště s hlavami nahoře.

FK DOLNÍ POUSTEVNA - FK RUMBURK 11 : 2 (pol. 6:1)

Branky Poustevna:       9x Kerbl Štěpán, 2x Mrkvička Matyáš