Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých – 4. kolo – 27. 09. 2020

FK Dolní Podluží : FK Dolní Poustevna 0 : 6 ( 0 : 2 )

Obrana : Šafránek Štěpán, Svačina Jan, Suk Pavel,

Záloha : Šach Petr, Herejk Kryštof , Kozák Milan, Koleňák Petr

Útok : Galbavý David, Karpíšek David

Střídačka : Peláčik Pavel, Soukup Vladimír, Príhoda Tomáš

Trenéři : Svačina Václav, Škrabák Jaroslav

Střelci : Galbavý David 8.,53., 79., min., Koleňák Petr, 40., min. pokutový kop, Šach Petr 70., min. Mazač Robin 82., min. vlastní

Žluté karty: Hosté - Karpíšek David, Herejk Kryštof

Domácí – Šebora Jan, Frolík Jaroslav, Mazač Robin, Chalupa Petr,

Červené karty : Domácí – Mikel Antonín

Minuty utkání :

• 8.minuta brankář Šolín dlohým výkopem nachází Galbavého a ten svou rychlostí uniká a překonává brankáře domácích. 0 : 1
  • 40. minuta Šafránek je faulován ve velkém vápně rozhodčí nařizuje pokutový kop, který poroměňuje Koleňák 2 : 0
  • 53. minuta Koleňák po rohovém kopu soupeře přihrává do běhu Galbavému na kterého rychlostně soupeř nemá, Galbavý šanci proměňuje vedeme 3 : 0
  • 70. minuta Karpíšek nevzdává ztracený míč a těsně před autovou čarouje zachytí a přesně nahraje a Šach navyšuje na 4 : 0.
  • 79. minuta brankář Šolín dlouhým výhozem rukou posílá Galbavého do samostatného úniku, který promněňuje a zvyšuje na 5 : 0
  • 82. minuta soupeř si dává vlastní gól a stanovuje konečný výsledek utkání / Mazač Robin/ 6 : 0.

Je škoda neproměněných šancí, Galbavý neproměnil další tři šance kdy šel sám na brankáře, vyloženou šanci neproměnil i Karpíšek, dva góly nám rozhodčí neuznal, prý pro údajný ofsajd. Soupeř utkání odehrál velmi tvrdě o čemž svědčí i počet žlutých karet na straně domácích a jedna červená karta. U hráče, který dostal červenou kartu si cením toho, že při průniku Galbavého nepoužil zákeřný zákrok – snažil se Galbavého zadržet držením za dres.

Příští mistrovské utkání se hraje konečně na našem hřišti v sobotu 3.10.2020.

Soupeřem nám bude FK Františkov nad Ploučnicí.