Úvod » Sezona 2020 -2021 » Zprávy z utkání

Výsledky 4.kola podzimní fotbalové soutěže 2020

publikováno 28.09.2020 (aktualizováno 03.10.2020)

4. kolo - Podzimní fotbalová sezóna 2020

Neděle 27. 9. 2020

"A" mužstvo :   FK Dolní Podluží : FK Dolní Poustevna  0 : 6  (0 : 2)

Starší přípravka :   30.9.2020 - SK Plaston Šluknov : FK Dolní Poustevna 16 : 3  ( 8 : 2 )

Mladší přípravka :   Zrušeno

Starší žáci :              Odloženo

Okresní soutěž dospělých – 4. kolo – 27. 09. 2020

FK Dolní Podluží : FK Dolní Poustevna  0 : 6  (0 : 2)

Trenéři :        Svačina Václav, Škrabák Jaroslav

Střelci :           Galbavý David 8.,53., 79., min., Koleňák Petr, 40., min. pokutový     kop, Šach Petr 70., min. Mazač Robin 82., min. vlastní

Žluté karty:     Hosté - Karpíšek David, Herejk Kryštof

Domácí – Šebora Jan, Frolík Jaroslav, Mazač Robin, Chalupa Petr,

Červené karty : Domácí – Mikel Antonín

Minuty utkání :

• 8.minuta brankář Šolín dlohým výkopem nachází Galbavého a ten svou rychlostí uniká a překonává brankáře domácích. 0 : 1
  • 40. minuta Šafránek je faulován ve velkém vápně rozhodčí nařizuje  pokutový kop, který poroměňuje Koleňák  2 : 0
  • 53. minuta  Koleňák po rohovém kopu soupeře přihrává do běhu  Galbavému na kterého rychlostně soupeř nemá, Galbavý šanci proměňuje vedeme 3 : 0
  • 70. minuta Karpíšek nevzdává ztracený míč a těsně před autovou čarouje zachytí a přesně nahraje a Šach navyšuje na 4 : 0.
  • 79. minuta brankář Šolín dlouhým výhozem rukou posílá Galbavého do samostatného úniku, který promněňuje a zvyšuje na 5 : 0
  • 82. minuta soupeř si dává vlastní gól a stanovuje konečný výsledek utkání / Mazač Robin/  6 : 0.

Je škoda neproměněných šancí, Galbavý neproměnil další tři šance kdy šel sám na brankáře, vyloženou šanci neproměnil i Karpíšek,  dva góly nám rozhodčí neuznal, prý pro údajný ofsajd. Soupeř utkání odehrál velmi tvrdě o čemž svědčí i počet žlutých karet na straně domácích a jedna červená karta. U hráče, který dostal červenou kartu si cením toho, že při průniku Galbavého nepoužil zákeřný zákrok – snažil se Galbavého zadržet držením za dres.

Příští mistrovské utkání se hraje konečně na našem hřišti v sobotu 3.10.2020.

Soupeřem nám bude FK Františkov nad Ploučnicí.

Pozor výkop už ve 12,00 hodin !!!!!!!

Moravec Břetislav st.

Středa 30.9.2020

Okresní přebor Starších přípravek – 4. kolo – 30.9.2020

Uprostřed týdne jsme sehráli přeložené utkání na půdě největšího favorita na vítězství v celé soutěži, mužstva ze Šluknova. Dlouho jsme se připravovali na to, že jsme stále nenarazili na velmi silného soupeře. Bohužel obavy ze hry a odevzdaná nálada se brzy projevila. Prvních pět minut utkání sneslo přísnější metr. Za stavu 2:2 jsme však složili zbraně a nechali Šluknov předvést jejich um. Málo bojovnosti, důrazu a především odvahy vedlo k domácí kanonádě, která se zastavila až v padesáté minutě na číslu 16. Je to velké ponaučení do dalších bojů. Jsem přesvědčený, že i s takovým soupeřem se dá sehrát daleko důstojnější utkání. Nevadí mi prohrané utkání, ale odevzdanost, která byla vidět ještě před utkáním v šatně mě mrzí

SK PLASTON ŠLUKNOV  16 : 3  FK DOLNÍ POUSTEVNA poločas (8:2)

Branky Poustevny : 2x Kerbl Štěpán, Kozák Radim