5. kolo okresního přeboru starších žáků - sobota 03.10.2020

TJ Spartak BOLETICE - FK D.POUSTEVNA   4 : 17   poločas: 2 : 10

sestava:                                                            J. Hauser

J. Kramer       J. Liška          T. Jírovský

Z. Formánek   V. Walter     M. Šolc

P. Holub

střídání (hokejově): J. Kalčík

branky: J. Liška 3, V. Walter 2, P. Holub 3, J. Kalčík 2, Z. Formánek 2, J. Kramer 4, M.

Šolc 1

1. poločas:

4´- přihrávka středem na Holuba, ten z jedné bodlem střílí doprostřed branky 0-1

6´- Holub přihrál Walterovi a ten střelou k tyči zvyšuje 0-2

7´- Hauser ve vyložené šanci podrazil útočníka a z následné penalty domácí snižují 1-2

9´- střela Formánka do brankáře, míč se odrazil k Šolcovi a ten dorážkou dává gól 1-3

12´- akce od brankáře, přes Formánka zakončená Walterovou brankou na 1-4

13´- samostatná akce Formánka středem hřiště zakončená bodlem k tyči 1-5

15´- Holub zahrává roh přímo do tyče, míč se odrazil ke Kramerovi a ten doráží na 1-6

19´- nepokrytý hráč v našem vápně prostřeluje vše před sebou a snižuje na 2-6

22´- centr Waltera zprava, brankář ho vyráží a Holub bombou pod břevno střílí na 2-7

27´- Kalčík vybojoval míč, vystřelil do brankáře, míč však obloukem dopadl do branky

2-8

29´- aut Šolce na Kramera, přihrává Kalčíkovi a ten po doteku střílí levou branku na

2-9

30´- samostatná akce soupeřova útočníka zakončená střelou do tyče

34´- akce na 4 doteky zakončená Formánkovou střelou k tyči 2-10

Velká převaha našich barev korunovaná 10 brankami.

2. poločas:

36´- okamžitě po rozehře naši spící hráči nechali útočníka vystřelit a dát gól 3-10

41´- ještě spíme a soupeř trefuje z rohu tyč

51´- akce po ose: Liška–Kramer-Walter–Holub, který ji zakončil střelou do šibenice

3-11

54´- odražený míč se dostal k Liškovi, dvě zasekávačky zakončené střelou k tyči 3-12

57´- roh Formánka posílá Liška hlavou do šibenice 3-13

60´- narážečku Holuba zakončuje Kramer nadvakrát brankou na 3-14

65´- přetažený Formánkův roh zakončuje z jedné Kramer tečí na 3-15

67´- Kalčík sražen ve vápně a následnou penaltu proměňuje Kramer 3-16

69´- Kramer rozehrál roh přihrávkou na vápno a Liška z jedné bombou k tyči 3-17

70´- roh soupeře tečoval Jírovský do vlastní branky 4-17

Povinné vítězství nad posledním týmem naší soutěže. Ve hře se objevila spousta chyb, kterých se musíme vyvarovat v zápasech se silnějšími soupeři, kteří nás teď čekají. Kluky chválíme!!!