Úvod » Sezona 2020 -2021 » Zprávy z utkání

Výsledky 6. kolo Fotbalové soutěže - 10.-11.10.2020

6. kolo - Podzimní fotbalová sezóna 2020

Sobota 10. 10. 2020

Mladší přípravka :   6. turnaj – se konal ve Varnsdorfu

Neděle 11. 10. 2020

"A" mužstvo            FC United Roma Děčín : FK Dolní Poustevna 0 : 9 (0 : 6)

Starší žáci :               FK Dolní Poustevna : SK Plaston Šluknov 5 : 3 ( 2 : 0 )

Starší přípravka :    TJ Krásná Lípa : FK Dolní Poustevna  3 : 12

Okresní soutěž dospělých – 6. kolo – 11.10.2020

FC United Roma Děčín : FK Dolní Poustevna 0 : 9 (0 : 6 )

Trenéři : Svačina Václav, Škrabák Jaroslav ,

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Delegát : Šefčík Ladislav

Rozhodčí : Špička Martin Asistenti : Špína Štěpán, Dvořák Martin

Žluté karty : domácí – 39. min. Pihík Tibor, 68. min. Horvát Emil

hosté – 40. min. Herejk Kryštof 68. min. Svačina Jan, 80. min. Galbavý

David.

Červené karty : domácí – 73. min. Stolar Jaroslav

Střelci gólů : 8., 10., 34., 36., min. Galbavý David, 23.,Karpíšek David, 39., Herejk Kryštof, 68., min. Kozák Milan, 88.min., Svačina Jan,89.,min., Príhoda Tomáš.

Minuty utkání :

• 8. min. Kozák posílá přesnou přihrávku do ulice Karpíškovi, který prodlužuje na Galbavého , Galbavý se nemýlí střílí první gól, 0 : 1

• 10. min. Galbavý presingem nutí soupeře k chybě a umístěnou střelou z 30.ti metrů vymetá levý horní růžek domácí branky vedeme 0 : 2.

• 23. min. Kozák přihrává Karpíškovi do ulice , Karpíšek navyšuje na 0 : 3.

• 34. min. Soupeř ve svém pokutovém území zahrává rukou – kopeme penaltu, kterou Galbavý proměňuje 0 : 4.

• 36. min. Kryštof vystihl přihrávku soupeře, přihrává Galbavému skóre navyšujeme na 0 : 5.

• 39. min. Soupeř fauluje ve svém pokutovém území Šafránka , kopeme další penaltu – Kryštof se nemýlí 0 : 6.

• 52. min. Soupeř opět fauluje v pokutovém území, tentokrát Karpíška. Pokutový kop zahrává Príhoda - bohužel laxně a gólman domácích penaltu chytá

• 66. min. Šolín rychlým výhozem na Koleňáka , ten prodlužuje na Karpíška, který posouvá na Kozáka a ten zvyšuje - 0 : 7.

• 88. min. Kozák přihrává do ulice Svačinovi, který proměňuje 0 : 8.

• 89. min. Nádherná akce po ose Kozák – Karpíšek – Príhoda a konečný stav utkání. 0 : 9.

Je škoda že současný stav v republice prozatím zastavil veškeré sportovní soutěže, minimálně na čtrnáct dní. Doufejme , že epidemie se nebude šířit dál a Okresní soutěž dohrajeme.

Moravec Břetislav

Okresní přebor Starších přípravek – 6. kolo – 11.10.2020

Vhledem k epidemiologické situaci a nařízení vlády jsme zřejmě na delší dobu sehráli poslední utkání. Horká půda v Krásné Lípě nás velmi zahřála i v chladném dopoledni. Oproti prvnímu klání s tímto soupeřem musím konstatovat, že soupeř se velmi zlepšil. Bojoval a nedal nám ani kousek prostoru. Zde musím říct, že i přes zlepšený výkon Krásné Lípy jsme soupeři nedali šanci na zisk bodů. Je vidět, že si celý tým bere rady k srdci. Nasazení, bojovnost, lepší kombinace a důrazné zakončování připravených příležitostí. To vše stojí za vítězstvím a dalšími třemi body pro Dolní Poustevnu. Stále apeluji, že je třeba nadále pracovat a posouvat naše fotbalové umění dále. Za nedělní výkon si celé mužstvo zaslouží velikou pochvalu!!! Jen tak dál.

TJ KRÁSNÁ LÍPA - FK DOLNÍ POUSTEVNA 3 : 12  (1:6)

Branky Poustevny:     6x Kerbl Štěpán, 5x Mrkvička Matyáš, Koubek Jan

Sestava:

Brankář :           Kalčík M. (1. pol.), Ungr Š. (2. pol.),

Obrana :            Koubek J., Čácha J..,

Záloha :             Mrkvička M.,

Útok :                 Kerbl Š., Kozák R.
Náhradníci :      Hauserová A., Šanda L., Hauserová K., Gregusová D., Ungrová N., Bureš S.

Robert Holec - trenér přípravky

5. satelitní turnaj Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever  na domácí půdě s konečným třetím místem

Dne 4.10.2020 se za optimálního podzimního počasí odehrál na domácím fotbalovém hřišti v Dolní Poustevně satelitní turnaj podzimní části Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever. Naše mladší přípravka se tak představila cca po dvou letech na domácí půdě. Turnaj se odehrál na dvou hřištích, systémem každý s každým.

Přehled odehraných zápasů :

Dolní Poustevna – Šluknov                  4 : 7   (branky Jan Salaba 4x)

Dolní Poustevna – Varnsdorf „A“          0 : 5

Dolní Poustevna – Varnsdorf „B“         7 : 0   (branky Jan Salaba 5x, Míra Hamák 2x)

Dolní Poustevna – Rumburk               5 : 4    (branky Jan Salaba 4x, Tomáš Čácha 1x)

Střelci branek : Jan Salaba 13 branek, Míra Hamák 2 branky, Tomáš Čácha 1 branka

Turnaj odehráli : Vašek Hošic (B), Tomáš Čácha,  Kryštof Marek, Jenda Salaba, Míra Hamák

Dobře odehraný turnaj na domácí půdě. Vynikající zápasy se Šluknovem a Rumburkem. Je znát, že když chceme hrát, dokážeme plně vzdorovat i těm nejsilnějším družstvům. Svou roli hrála i domácí půda, kde se chtěli děti ukázat. Pro nás stále platí, že jsme na začátku a hledáme se.

S výkonem celého našeho družstva jsem spokojen, všichni mě potěšili svou bojovností a chutí po vítězství. Vynikl střelecký výkon Jendy Salaby.

Další  turnaj se odehraje dne 10.10.2020 od 10.00 hodin ve Varnsdorfu.

Trenér mladší přípravky FK Dolní Poustevna  Zdeněk Hauser

6. satelitní turnaj nového ročníku Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever  ve Varnsdorfu s konečným čtvrtým místem

Dne 10.10.2020 se za zamračeného a občas deštivého počasí odehrál na fotbalovém hřišti ve Varnsdorfu dle stanoveného pořadí šestý (6) satelitní turnaj podzimní části Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever.

Z důvodu karantény se turnaje nezúčastnilo družstvo Šluknova. Jak již bylo uvedeno, ani počasí nám nepřálo, hrálo se na silně podmáčeném terénu, občas za mírně deštivého počasí.

Dle dohody trenérů se turnaj odehrál dvojkolově, každý s každým, délka zapasu činila 12 minut.

Dolní Poustevna – Rumburk                1 : 7   (branka Sam Bureš)

1 . 4   (branka Jenda Salaba)

Dolní Poustevna – Varnsdorf „A“          1 : 12 (branka Sam Bureš)

0 . 8

Dolní Poustevna – Varnsdorf „B“        1 : 7   (branka Jan Salaba)

5 . 5   (branky Sam Bureš 2x, Jenda Salaba 2x,

Tomáš Čácha 1x)

Střelci branek : Sam Bureš 4 branky, Jan Salaba 4 branky, Tomáš Čácha 1 branka

Turnaj odehráli : Tomáš Čácha (B), Kateřina Růžičková, Eva Fišerová, Kryštof Marek,

Jenda Salaba, Sam Bureš

Byť výsledkově ne zrovna ideálně odehraný turnaj, přesto mě hra naší přípravky potěšila. Nejvyšší brankář ve výběžku Tomáš Čácha podal v bráně skvělý výkon. Jeho výška prostě ke střelám z dálky nabádala. Dívčí obranné duo též nezklamalo. Dobře zahrál i Jenda Salaba  se Samem Burešem, kteří se postarali o naše vstřelené branky. Byť jsme turnaj oproti ostatním družstvům odehráli pouze s jedním hráčem na střídání, podali jsme lepší výsledky v druhém kole turnaje. Nekoukáme na výsledky, zahráli jsme si možná poslední turnaj podzimu. Uvidíme.

Další  turnaj se měl odehrát v neděli dne 18.10.2020 od 10.00 hodin v Dolní Poustevně, avšak z důvodu nařízení vlády ČR (nouzový stav v rámci covidové situace)  je turnaj zrušen.