Sestava:                                                             Jeništa

Třísko          Müller         Hoke       Marciňák

Chalánek    Petrla D.

střídání (hokejově): Petrla D., Jírovský, Walter, Demeter, Rouha, Kučera, Richter,  Hauser

branky: Liška, Marciňák, Richter, Hofman

První utkání nově složeného týmu dorostu z hráčů FK Rumburk, FK Dolní Poustevna a FK Mikulášovice. V sezóně 2021/22 budeme hrát I.A třídu Ústeckého kraje.

1. poločas:

6´- Chalánek střela z dálky doprostřed branky

7´- střela soupeře z úhlu, brankář vyráží na roh

27´- střela Chalánka po úniku nad

32´- trestný kop zahraný do vápna, nikým nekrytý útočník doráží 1-0

41´- náš přetažený roh zakončený střelou Chalánka, brankář vyrazil k Liškovi a ten dorážkou vyrovnává 1-1

43´- soupeřův roh nikým nekrytý útočník hlavičkuje do naší sítě 2-1

2. poločas:

55´- rychlý protiútok zakončuje Marciňák střelou na 2-2

63´- akce po kraji hřiště na tři doteky zakončuje střelou Richter a poprvé vedeme 2-3

65´- odražený balón napálil Hofman „schickovkou“  z půlky hřiště na 2-4

75´- po sérii hrubek obrany domácí útočník prostřeluje našeho brankáře a snižuje 3-4

76´- po výkopu stopeři nezachytili míč, ten zapadl za ně a následný brejk končí bombou pod břevno 4-4

89´- poslední akci soupeře zakončil útočník střelou na zadní tyč a prohráváme 5-4

Zápas se hrál za úmorného vedra, vyzkoušeli jsme všechny hráče na různých pozicích, sestava se teprve hledá, kluci nezklamali, naopak do poslední minuty bojovali o remízu, chválíme je!!!!