Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 1. kolo – 21. 8. 2021 - SK Slovan Jiřetín – FK Dolní Poustevna

publikováno 23.08.2021 (aktualizováno 25.08.2021)

Okresní přebor dospělých – 1. kolo – 21. 8. 2021

SK Slovan Jiřetín – FK Dolní Poustevna

3 : 5  (0 : 4)

První vítězství v novém ročníku Okresního přeboru dospělých na hřišti soupeře v Jiřetíně pod Jedlovou.

Od první minuty naše mužstvo předvádělo zodpovědný výkon a výsledkem byly i krásné branky.

První poločas jsme domácí hráče nepouštěli do vyložených akci,a hráli si svojí hru a předváděli pohledný fotbal,který musel bavit diváky. Na utkání dorazili i fanoušci FK Dolní Poustevna a věřím,že byli spokojeni. První poločas jsme vyhráli 4:0.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili tak zodpovědně jak jsme si řekli v kabině. Domácí na nás vyrukovali agresivním  napadáním a výsledkem byla ve 47 min. penalta, kterou bezpečně proměnil hráč domácích Pácha. Jiřetínští se tímto gólem více vyhecovali a nutili nás k chybám, které jsme pod tlakem vytvářeli. Nakonec jsme toto divoké utkání zvládli a zvítězili 5:3.

Jako trenér bych chtěl všem hráčům poděkovat za kolektivní a zodpovědný výkon, ale ještě máme pořád co zlepšovat. Jako nováček v této soutěži nesmíme žít z tohoto prvního vítězného utkání, ale musíme se připravovat na další těžké zápasy. Jsem ale přesvědčen že to zvládneme.

První poločas vyhrála Dolní Poustevna 4 : 0, když 3 branky vstřelil, tradičně nejlepší střelec, David Galbavý (2, 13, 15 min.).  Čtvrtou branku vstřelil David Karpíšek(4 min.)

V druhém poločase soupeř pokutovým kopem (47.min.) snížil na 1 : 4, ale Miroslav Lebeda (75 min.) opět zvýšil na 5 : 1, hráči Slovanu Jiřetín  v závěru utkání (77, 80 min.)  snížili na konečných 3 : 5.