Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

6. přátelské utkání dorostu - pátek 20.8.2021 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA - FK ČESKÁ KAMENICE

publikováno 25.08.2021 (aktualizováno 30.08.2021)

3 – 2   (0 : 2)

Sestava:                                                                    Jeništa

Kramer              Müller            Mach            Demeter

Hoke                  Třísko             Milák            Marciňák

Liška               Petrla

chyběli: Jírovský, Walter, Rouha, Kučera, Richter, Hauser, Hofman

branky: Liška, Demeter, Hoke

1. poločas:

17´- trestný kop z rohu vápna zakončen Liškou hlavou nad branku

19´- střela soupeře z jedné vedle tyče

20´- samostatný únik soupeře na naši branku zakončený střelou vedle

21´- vyražený míč brankářem na vápno, střela zpět, brankář pouze tečuje 0-1

23´- Milákovu střelu vyráží brankář na roh

37´- faul ve vápně na Tříska, rozhodčí píská penaltu, k míči se staví Petrla a branku

přestřeluje

40´- nedůraz Macha na soupeřově vápně, hráč v úniku přes celé hřiště, zakončuje

střelou k tyči 0-2

42´- centr Hokeho do vápna zakončuje Marciňák z jedné střelou nad branku

2. poločas:

50´- závar před brankou zakončen slabou střelou Tříska vedle

55´- po sérii narážeček akce zakončena bombou Demetera pod břevno na 1-2

62´- po dvou chybách našich obránců postupoval útočník sám na brankáře, akci zakončil

slabou střelou do rukou brankáře

63´- přihrávku od Lišky zakončil Hoke kličkou brankáři a do prázdné vyrovnává na 2-2

71´- střela Hokeho vedle

75´- přihrávka Hokeho středem na LIšku a ten „houslemi“ brankáři dává na 3-2

79´- po narážečkách střela Miláka vedle

84´- soupeřův trestný kop zakončen střelou z jedné nad

88´- střela Kramera nad

Po celý zápas jsme byli lepším týmem. V prvním poločase jsme převahu nedokázali vyjádřit brankami, ve druhém už ano. I bez střídání kluci soupeře přehráli. Pochvala všem!