Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých - 2. kolo - 28.8.2021 - FK Dolní Poustevna - SK Verneřice

Brankář : Šolín Josef

Nastoupili : Galbavý David, Herejk Kryštof, Karpíšek David, Koleňák Petr, Kozák Milan, Pelačík Pavel, Suk Pavel, Svačina Jan, ,    Šafránek Štěpán, Šach Petr, Soukup Vladimír, Príhoda Tomáš, Tomek Zbyněk, Novák Lukáš, Pavlovič Michal

Vedoucí družstva : Škrabák Jaroslav                 Trenér : Svačina Václav

Hlavní rozhodčí : Ševčík Ladislav                      Asistenti : Sejkora Pavel, Beneš Matěj

Střelci utkání :

Domácí - 38. min. Šafránek Štěpán-pokutový kop, 60. min. Kozák Milan

Hosté - 21. a 85. min. Baláž Václav, 73. min. Soydane Gürak pokutový kop, 89. min. Stýblo Ondra

V prvním poločase neproměnil Galbavý David nejméně tři vyložené šance, v druhém poločase nás soupeř za nevyužité tutovky potrestal. Nebýt vynikajícího výkonu našeho gólmana Šolína, tak jsme mohli prohrát s daleko vyšším skórem.

21. min. chybujeme ve středu hřiště, soupeř nás trestá dostává hosty do vedení.

38. min. po faulu v pokutovém území kopeme pokutový kop Šafránek se nemýlí srovnává na 1 : 1

60. min. Tomek uniká po prvé straně,posílá zpětnou přihrávku Kozákovi který umístěnou střelou k levé tyči dostává naše mužstvo do vedení. 2 : 1

73. min. rozhodčí po zákroku našeho gólmana nařizuje dost přísnou penaltu. Soydane proměňuje a soupeř srovnává na 2 : 2.

85. min. chybujeme v obraně a Baláž nás trestá soupeř vede 2 : 3

89. min. Snažíme se o vyrovnání, dohry se zapojuje i náš gólman Šolín, bohužel soupeř vystihne rozehrávku a do prázdné branky dává gól který stanovuje konečný stav utkání 2 : 4 .