Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

2. mistrovské utkání dorostu - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – TJ ČSAD LIBOUCHEC

4 – 1  (2 : 0)

sestava:                                                                    Jeništa

1. poločas:

2´- samostatný únik Chalánka zakončený střelou vykopává obránce z brankové čáry

11´- střelu z velké dálky doprostřed brány náš brankář v pohodě chytá

26´- po rohu soupeřova hlavička letí těsně vedle pravé tyče

31´- Rouhovu střelu k tyči brankář chytá

40´- pěknou akci na jeden dotyk Hokeho a Müllera zakončil Chalánek po otočce střelou k tyči

a vedeme 1-0

44´- roh zahrává Hoke, míč se po odrazech dostává k Rouhovi, který placírkou uklízí míč

k tyči a navyšuje na 2-0

2. poločas:

50´- samostatný útok přes tři hráče zakončil Hofman střelou vedle branky

63´- po rohu z jedné zakončuje Milák vysoko nad

70´- po výkopu propadl míč za naše obránce, útočník soupeře zakončil únik střelou k tyči a

snižuje na 2-1

75´- zachycený protiútok hostů, přihrávka Chalánkovi, který si na vápně zasekl míč a vystřelil

k tyči a dává branku na 3-1

85´- vhozený aut na Rouhu, zasekávačka, pak klička, vše na velkém vápně a nakonec střela

do šibenice 4-1

87´- poslední soupeřova střela v zápasu skončila nad brankou

Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém jsme však měli střelecky i gólově navrch. Ojedinělé a nebezpečné akce soupeře zastavili naši obránci a brankáři. Pochvalu zaslouží celý tým, hlavně oba střelci Adamové – Chalánek a Rouha.