Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

3. mistrovské utkání dorostu - sobota 11.9.2021 - SK BANÍK MODLANY/TJ SOKOL SRBICE – FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA

Chalánek      Liška

střídání (hokejově): Petrla, Jírovský, Hauser (B – 2.poločas)

chyběli: Walter, Demeter, Kučera, Hofman, Mach

branky: Chalánek 2

1. poločas:

26´- po autu následoval centr do vápna, který se dostal k nepokrytému hráči a ten střelou

k tyči poslal domácí do vedení 1-0

43´- střela soupeře nad

První poločas se odehrával pouze mezi vápny. Obrany dominovaly nad útoky. K dalším vážnějším akcím nedošlo. Na obou stranách spousta nepřesností.

2. poločas:

48´- střela soupeře z velké dálky, brankář vůbec nereaguje a míč zapadá do branky 2-0

51´- domácí brankář vybíhá hluboko do pole, kazí zpracování míče, Chalánek střelou z kruhu

míjí domácí branku

55´- samostatný útok útočníka naštěstí zakončený střelou vedle

58´- centr do vápna, náš brankář opět nereaguje – stojí, útočníkovi balón padá na rameno a

odtud do branky a je to 3-0

60´- ŽK pro Hokeho za faul

68´- samostatný únik z půlky hřiště zakončil Chalánek střelou k levé tyči a snižujeme na 3-1

81´- centr do vápna, brankář centr podbíhá, soupeř hlavičkuje do prázdné branky 4-1

82´- ztráta míče po rozehře, přihrávka středem na nabíhajícího hráče, prostřelení brankáře

5-1

85´- samostatný únik z půlky hřiště zakončil Chalánek střelou k levé tyči a snižujeme na 5-2

87´- tečovaná střela soupeře z vápna zapadla za tyč 6-2

89´- střelu útočníka náš obránce sráží, míč se odráží do vzduchu, naši hráči a brankář

nereagují, soupeř hlavičkou uzavírá skóre na 7-2

Začátek a konec 2. poločasu se našemu mužstvu vůbec nepovedl. Nerozhodnost brankáře a nedůslednost našich kluků v obranné činnosti, rozhodla o zbytečně vysoké porážce. Musíme se zlepšit.