Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 5. kolo - 18.09.2021 - MSK Benešov nad Ploučnicí : FK Dolní Poustevna

publikováno 20.09.2021 (aktualizováno 25.09.2021)

Okresní přebor dospělých – 5. kolo - 18.09.2021

MSK Benešov nad Ploučnicí    :     FK Dolní Poustevna

3   :   5  ( 2  :  4)

Sestava FK Dolní Poustevna :

Kapitán :         Dostál Miroslav

Brankář :         Šolín Josef

Nastoupili :      Lebeda Miroslav, Herejk Kryštof, Karpíšek David, Koleňák Petr,         Kozák Milan,             Pelačík Pavel, Suk Pavel, Svačina Jan, , Šafránek     Štěpán, Šach Petr, Soukup                        Vladimír, Príhoda Tomáš, Tomek          Zbyněk, Novák Lukáš, Pavlovič Michal, Svačina Václav

Vedoucí družstva : Galbavý David      Trenér : Škrabák Jaroslav

Hlavní rozhodčí :  Michek Petr      Asistenti : Andrla Vladimír, Jachymstál Bohuslav

Střelci utkání :     20 a 43. min. Šafránek Štěpán,  32, 36 a 50. min. Svačina Jan

Žluté karty :      Hosté -   72. min. Herejk Kryštof, 89.min. Príhoda Tomáš

K dalšimu mistrovskému utkání zajíždělo naše ,,A mužstvo do Benešova nad Ploučnici. Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme sice měli více míč na naších kopačkách, ale soupeř trestal po našich chybách. Z rychlého protiútoku se ujali vedení 1:0. Hra z naší strany postrádala klid a přesnost. Na hráčích byla vidět nervozita, ale postupem času se hra zlepšovala a když se zdálo, že už dokážeme vyrovnat tak opět se povedl rychlý protiútok soupeře a ten zvýšil na 2:0. Do poločasu se nám povedl obrat, domácí už toho tolik nepředváděli a naši začali proměňovat šance, které si vytvořili. Do druhého poločasu jsme vstoupili zodpovědněji a přišla dalši vstřelená branka, která domácí zřejmě srazila do kolen. Domácím se podařilo na branku J.Svačiny ještě odpovědět, ale FK Dolní Poustevna si už výsledek pohlídala.V závěru utkání měl ještě 2 vyložené šance M.Kozák, ale domácí brankář ho fantastickým zákrokem v obou případech vychytal. Kluky mohu pochválit za předvedený týmový výkon, bylo to jedno z povedených utkáni. Ale bylo tam i dost chyb na kterých musíme stále pracovat.

Příští zápas hrajeme na domácím hřišti  25.09.2021 s TJ Krásná Lípa, začátek utkání 16,00 hod.