Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

4. mistrovské utkání dorostu - neděle 19.9.2021 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK CHUDEROV/FK SLOVAN CHABAŘOVICE

publikováno 25.09.2021 (aktualizováno 27.09.2021)

1. poločas:

12´- přihrávka na rozběhnutého Chalánka, ten přesprintoval obránce a střelou tyči dává

branku na 1-0

13´- po rohu soupeř nebezpečně hlavičkuje, Jeništa však chytá

17´- po rohu Demeter trefuje hlavou tyč

19´- po centu do vápna neobsazený útočník soupeře střílí vedle

20´- z rychlého protiútoku Chalánek přihrává Petrlovi a ten z jedné navyšuje na 2-0

24´- po rohu brankář míč vyráží k Hofmanovi, ten si ho nejdřív zastavuje a pak střílí branku

na 3-0

29´- Jírovský vybojoval na brankové čáře míč, přihrál Hofmanovi, který branku přestřelil

30´- aut Marciňáka propadá k Chalánkovi a ten se řítí na branku a střelou placírkou k tyči 4-0

37´- protiútok vedený Hokem zakončen střelou nad

40´- nešťastný úraz soupeřova brankáře, zápas musel být na 45 minut přerušen

2. poločas:

46´- střelu Chalánka z vrcholu vápna brankář chytá

53´- střela Hofmana z velké dálky nad

58´- Demeter ŽK za zakopnutý míč

60´- vybojovaný míč na půlce, následoval rychlý útok, Petrla přihrál Chalánkovi a ten

tečovanou střelou obráncem navyšuje na 5-0

69´- Hofman ztrácí míč na vápně, soupeř po přihrávce střílí z jedné a snižuje na 5-1

74´- zpětně vybojovaný míč na vápně, přihrávka na nepokrytého Petrlu, ten bombou k tyči

zvyšuje na 6-1

76´- střela soupeře do břevna

80´- Třísko se kličkou na brankové čáře zbavil obránce, poslal centr do vápna, brankář míč

nadzvedává, Hoke vrací zpět do branky„angličanem“a stanovuje konečné skóre na 7-1

83´- Jeništa ŽK za mluvení

85´- střelu soupeře vyráží Jeništa na roh

Po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem. Od začátku jsme šli hladově po vítězství. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči. Škoda jen vážného zranění soupeřova brankáře.