Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 6. kolo - 25.09.2021 - FK Dolní Poustevna : TJ Krásná Lípa

Nastoupili :

Lebeda Miroslav, Herejk Kryštof, Karpíšek David, Koleňák Petr, Kozák Milan, Pelačík Pavel, Suk Pavel, Svačina Jan, Šafránek       Štěpán, Šach Petr, Soukup Vladimír, Príhoda Tomáš, Tomek Zbyněk, Novák Lukáš, Pavlovič Michal, Svačina Václav

Hosté – Čuda Jakub, Hroník Tomáš, Pešír Milan, Stibor Radek

Dnes jsme na svém hřišti přivítali vedoucí mužstvo této soutěže. V úvodu jsme soupeře zaskočili dvěma rychlými góly. Milan Kozák z přímého kopu nechytatelnou střelou otevřel skóre na 1:0. Druhou branku přidal Štěpán Šafránek, který si vybojoval míč důrazným napadáním soupeře a zvýšil na 2:0. Soupeř byl v tu chvíli jako opařený, ale postupem času se dostával do hry a ukazoval svoji kvalitu. Škoda i neproměněné šance, kterou měl David Karpíšek, kdyby dal na 3:1,možná by se to vyvíjelo jinak....ale jak se řiká „na kdyby se nehraje“. Soupeř nás více napadal pri rozehrávce a to nam dělalo velké problémy. V 17. min. si převzal hráč soupeře Jakub Jícha míč a po samostatné akci snížil na 1:2. Našim hráčům nezbývalo nic jiného než bojovat o každý míč a to nás stalo hodně sil. Tím skončil 1.poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím co nejdéle udržet pro nás přízniví výsledek 2:1. V úvodu druhého poločasu měl šanci Štěpán Šafránek,ale hlavičkoval těsně vedle soupeřovi branky. Soupeř neustále zvyšoval napadání a to vyústilo ve vyrovnávací branku, kterou dal hráč Filip Matějka na 2:2. Soupeř měl stále více ze hry, ale naši hráči tento výsledek udrželi do konce utkáni. V penaltovém rozstřelu jsme neměli seřízenou mušku a soupeř toho využil a zaslouženě vyhrál. Chtěl bych chlapcům poděkovat za bojovný výkon, fanouškům za podporu.

Příští zápas hrajeme 2.10.2021 na hřišti soupeře SK Březiny, začátek utkání je v 16,00 hod.