Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

5. mistrovské utkání dorostu - sobota 25.9.2021 - TJ HVĚZDA TRNOVANY “B“ – FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA

Petrla         Liška

střídání (hokejově): Rouha, Jírovský, Hauser (B – 2.poločas)

chyběli: Walter, Demeter, Kučera, Müller, Chalánek

branky: Petrla 2, Liška

1. poločas:

6´- po rohu soupeř střílí hlavou vedle tyče

10´- po sérii chyb na velkém vápně (několikrát neodkopnutý míč), následuje přetažený centr

na roh malého vápna, kde nekrytý hráč „angličanem“ otevírá skóre 1-0

12´- náš brankář při odkopu trefil míčem útočníka, míč se odrazil zpět k hráči a ten do střelou

prázdné 2-0

14´- po centru do vápna soupeř hlavičkuje vedle branky

20´- Petrlova střela těsně vedle

21´- přihrávka za obranu útočník přehazuje našeho brankáře i branku

23´- protiútok s následnou střelou, náš brankář vyráží k soupeři, který doráží do prázdné 3-0

30´- pas za obránce, Třísko v úniku trefuje brankáře, míč se odráží k Petrlovi, který doráží do

prázdné branky a snižuje na 3-1

33´- po rohu „nůžkami“ střílí soupeř vedle tyče

35´- míč rozhodčího, 5 našich hráčů před míčem, soupeř rychle přihrává středem, po

zpracování následuje klička brankáři a střela do prázdné branky 4-1

39´- samostatný únik středem zakončil Liška střelou daleko vedle branky

40´- přihrávka na Richtera, zatáhl míč k vápnu, nacentroval a Liška tečuje do branky na 4-2

45´- Milák ztrácí míč na půlce, soupeř na dvě přihrávky a následnou střelou zvyšuje na 5-2

2. poločas:

50´- akce soupeře po křídle, klička obránci a bomba z velkého úhlu pod břevno 6-2

53´- po špatné přihrávce Hofmana si soupeř přihrává na křídlo, utíká na branku a střílí k tyči

7-2

55´- Milák přihrává na kraj Jírovskému, ten centruje na Petrlu a ten střelou z jedné střílí 7-3

60´- překopnutá naše obrana, útok středem hřiště zakončený střelou do brankáře a na roh

72´- rychlý protiútok soupeře zakončen střelou vedle

76´- po rychlém útoku a kličce bezmocnému brankáři navyšují domácí 8-3

79´- střela z velké dálky přes špatně stojícího brankáře zapadá do branky 9-3

82´- nepovedený odkop Marciňáka k soupeři, následuje centr, který brankář pouští za sebe a

útočník doráží do sítě 10-3

83´- po výkopu Mach netrefuje míč a soupeř se řítí sám na brankáře, přihrává lépe

postavenému hráči a ten do prázdné ukončuje nadílku 11-3

Co k tomuto debaklu dodat. Soupeř byl zdatnější při hře s míčem a v kombinaci. My jsme mu výhru usnadnili. Každé naše zpracování míče, přihrávka či odkop skončil na kopačkách soupeře a ten naše chyby trestal brankami.

Každý hráč by se měl nad svým špatným výkonem zamyslet!