Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

6. mistrovské utkání dorostu - neděle 3.10.2021 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK RTYNĚ/FK KOSTOMLATY

1. poločas:

1´- vybojovaný míč na půlce, přihrávka Lišky na rozběhnutého Chalánka, který střelou

doprostřed branky otevírá skóre a vedeme 1-0

12´- centr Chalánka na Lišku a ten „koníčkem“ zvyšuje na 2-0

16´- po rohu odražený míč střílí Kramer nad branku

16´- střela Miláka z jedné nad branku

17´- střela Kramera z velké dálky letěla těsně vedle tyče

18´- po ose Müller-Richter se řítí Chalánek sám na brankáře a „houslemi“ dává na 3-0

21´- soupeř rozehru míče z malého vápna přihrál Hokemu, ten okamžitě nahrál Chalánkovi a

ten prostřelil brankáře 4-0

25´- vybojovaný míč na polovině se dostává k Richterovi a ten zakončuje únik střelou na

zadní tyč 5-0

34´- po sérii odrazů se míč dostává k Rouhovi, který prostřelil vše před sebou 6-0

36´- Ho přihrává do strany Petrlovi, ten přesprintoval obránce a střelou o tyč dává na 7-0

39´- centr Demetera na zadní tyč posílá z jedné Hoke do branky 8-0

2. poločas:

47´- útok po levé straně zakončený přihrávkou na velké vápno Rouhovi, který střílí k levé tyči

na 9-0

53´- Milák vystřelil do brankáře, odražený míč vrací do prázdné branky Chalánek 10-0

55´- po po rohu střílí hlavou Chalánek vedle tyče

55´- rychlý útok soupeře zakončen střelou vedle levé tyče

64´- špatně odkopnutý míč obránců se dostal k Chalánkovi, který se kličkou zbavuje brankáře

a do prázdné navyšuje na 11-0

68´- střela Hofmana do brankáře, ten míč vyráží k obránci, který ho přihrál Petrlovi a ten

střelou do „šibenice“ upravuje skóre na 12-0

74´- útok středem hřiště zakončený Petrlovou snahou o přehození brankáře, ten však míč

odrazil k Chalánkovi a ten zavěsil do prázdné 13-0

83´- útok středem, Liška vystřel na brankáře, ten vyráží na tyč a od ní se míč odráží

k Demeterovi, který prostřeluje brankáře s obráncem 14-0

84´- centr do vápna, následoval přetlačovaná o míč, kterou zakončuje střelou Demeter 15-0

Hosté nastoupili pouze o deseti hráčích a tak bylo od první minuty bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Soupeře jsme nepustili za celý zápas do žádné velké šance a jen se tedy řešila otázka, na jakém čísle zastaví počet našich vstřelených branek.