Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

7. mistrovské utkání dorostu - neděle 10.10.2021 - FK JISKRA VELKÉ BŘEZNO – FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA

1. poločas:

9´- výkop od obránce na útočníka, náš obránce obehrán útočníkem, ten přihrál volnému

hráči na velké vápno, který střelou podél brankáře otevírá skóre 1-0

11´- náš útok veden po pravé straně, Milák přihrává Hofmanovi a ten z jedné střílí vedle tyče

15´- špatný odkop Macha zachytil záložník, přihrál do brejku a útočník přehodil našeho

vyběhnutého brankáře 2-0

20´- špatný odkop našeho brankáře Hausera k soupeři, ten si míč zpracoval, proběhl mezi

našimi obránci a podél brankáře zavěsil 3-0

23´- Müller vybojoval na půlce míč, přihrál Milákovi, ten na křídlo Petrlovi a ten nasadil

brankáři „housle“ a snížil na 3-1

34´- náš rychlý protiútok zastavil brankář na vápně, špatně rozehrál, míč zachytil Petrla a do

prázdné snížil na 3-2

2. poločas:

53´- po rohu střílí domácí hlavou vedle tyče

54´- chyba stopera Müllera a útočník běží sám na brankáře a podél brankáře navyšuje na 4-2

55´- náš útok po přihrávce Demetera patičkou zakončuje Petrla střelou nad

55´- ŽK pro Marciňáka za faul

55´- následný trestný kop náš brankář chytá

57´- samostatný únik zakončuje Hoke střelou do brankáře, následují dva nevyužité rohy

59´- špatnou malou domů zachycuje Petrla a podél brankáře střelou snižuje na 4-3

60´- domácí střílí z velké dálky do břevna

60´- centr Petrly do vápna si brankář sráží na břevno

76´- Třísko špatně přihrává, soupeř toho využívá a opět střílí branku 5-3

81´- domácí opět střelí z dálky do břevna

84´- po rohu vybojovaný míč zpět, Hoke přihrává Kučerovi, ten Jeništovi, který střelou k tyči

snížil na 5-4

85´- zachycujeme odkop od branky, následuje průniková přihrávka na Tříska, který těsně

před brankářem přihrává Liškovi, který střelou do prázdné vyrovnává na 5-5

90´- útok po levé straně zakončuje Demeter střelou pod břevno a vyhráváme 5-6

Naši kluci se během zápasu dopouštěli hrubých chyb, které soupeř trestal brankami. Po celý zápas však bojovali a snažili se chyby napravit, vyrovnat a zvítězit. Vše se projevilo na konci mače, kdy jsme soupeři nastříleli tři branky a zaslouženě vyhráli. Tak se má hrát.

Gratulujeme a všechny do jednoho je chválíme!!!