Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

10. mistrovské utkání 1.A tř. dorostu - sobota 9.4.2022 - TJ UNION DĚČÍN - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA

publikováno 11.04.2022 (aktualizováno 13.04.2022)

1. poločas:

1´- odražený míč od brankáře Demeter posílá střelu z úhlu do tyče

2´- po výkopu se útočník řítil na našeho brankáře, který po vyběhnutí na vápno míč chytá

3´- po rohu střílí z malého vápna Demeter nad břevno

4´- špatný odkop Jeništy k protihráči, který ho obratem přehodil a prohráváme 1-0

22´- centr z levé strany na zadní tyč, naše obrana je na přední tyči a tak útočník pohodlně skóruje střelou z jedné do protipohybu brankáře a navyšuje na 2-0

25´- po sérii kliček, kdy naši hráči neodebrali útočníkovi míč, následuje střela zpoza šestnáctky doprostřed branky a prohráváme 3-0

2. poločas:

52´- po několika špatných a nedůrazných odkopech z vápna, neodebrání míče útočníkům, špatnému postavení obránců se osamocený útočník na penaltě dostal ke střele a zvyšuje  na 4-0

54´- nedůraz našeho útočníka v souboji na půlce skončil přihrávkou na nabíhajícího útočníka do našeho vápna a ten podél brankáře dává na 5-0

60´- náš roh zakončil střelou šajtlí k tyči Demeter a snížil na 5-1

64´- průniková přihrávka na křídlo na Hokeho, ten odcentroval a T. Petrla střelou z jedné opět snižuje na 5-2

67´- faul ve vápně na pronikajícího Lišku a následuje penalta

68´- pokutový kop střílí Kramer, ale brankář domácích ho chytá

70´- Demeter neproměňuje dvě velké šance na malém vápně

78´- po faulu na Lišku následuje trestný kop do vápna a ten doklepává do sítě T. Petrla a už je to jen 5-3

88´- po dlouhém výkopu od brankáře na naši půlku se útočník opět řítí na našeho brankáře a  střílí závěrečnou branku 6-3

Co k zápasu dodat. Něco si před zápasem a o poločase řekneme a vše po vyběhnutí na hřiště zapomeneme. Děláme přesný opak toho, na čem jsme se domluvili a jen dostáváme laciné góly. Když se trochu vzpamatujeme, je už pozdě na obrat. Kluci si musí uvědomit, že bez tréninku není a nebude snadná cesta k vítězství.