Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 17. kolo - 16.04.2022 - TJ SK Markvartice : FK Dolní Poustevna

Nastoupili :

Slanina Josef, Karpíšek David, Koleňák Petr, Peláčik Pavel, Herejk Kryštof, Svačina Jan,  Šafránek Štěpán, Šach   Petr, Soukup Vladimír, Soukup Vladimír st., Príhoda Tomáš,  Novák Lukáš,   Hajduk Jaroslav, Pavlovič Michal.

Vedoucí družstva : Galbavý David      Trenér : Svačina Václav

Hlavní rozhodčí :  Renka Tomáš      Asistenti : Kolman Václav, Nidrle Tomáš

Střelci utkání za FK :     57 a 60. min. Karpíšek David

Žluté karty :          Herejk Kryštof, Karpíšek David, Peláčik Pavel, Pavlovič Michal

Červené karty :     Herejk Kryštov

Zajížděli jsme na soupeře ze dna tabulky. Hráče jsem upozorňoval, že to nebude lehké utkání a je nutné k němu přistoupit od začátku zodpovědně. Bohužel opět začátek utkání nám nevyšel. Soupeř jednoduchou hrou nám dělal problémy a z toho vyplynula i vedoucí branka soupeře. Soupeř měl i několik dalších šancí, ale naštěstí pro nás je neproměnil. Velkou šanci v 1.poločase měl David Karpíšek, ale trefil jen tyč. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že  utkání zvrátíme v náš prospěch. Byli jsme aktivní na míči, soupeře jsme začali přehrávat. Ale soupeř předvedl opět rychlý protiútok, který naše obrana nedokázala zachytit a soupeř vedl 2:0

Po obdržené brance jsme nepřestali hrát což se nakonec vyplatilo. Soupeř byl neustále pod tlakem a z toho jsme dokázali 2x vstřelit gól. Povedlo se nám vyrovnat a utkání rozhodnout v náš prospěch až v pokutových kopech.

Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu. Ale na celkové hře mužstva musíme v dalších zápasech hodně zapracovat.

V současné době jsme v tabulce na 11 místě a ještě se můžeme dotáhnout na Šluknov „B“ s kterým sehrajeme odložené podzimní utkání 10. kola ve středu 18. května 2022.

Příští zápas hrajeme s MSK Benešov nad Ploučnicí  na domácím hřišti v sobotu 23.4.2022,  začátek utkání 17,00 hod.

Svačina Václav

17. kolo - 16.04.2022 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
16.04.2022 17:00 SK Verneřice z.s. (4) Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (1) 5 : 3
16.04.2022 17:00 SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (3) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (2) 0 : 0 (PK:2:3)
16.04.2022 17:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (8) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s. (10) 1 : 2
16.04.2022 17:00 SK Březiny z.s. (9) SK Šluknov "B", z.s. (14) 2 : 0
16.04.2022 17:00 FK Malšovice, spolek (5) SK Velký Šenov (13) 2 : 3
16.04.2022 17:00 MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (7) FK Mikulášovice (11) 6 : 3
17.04.2022 17:00 TJ SK Markvartice z.s. (6) Fotbalový klub Dolní Poustevna (12) 2 : 2 (PK:2:4)